w ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Andrzej Duda otrzymał smutną wiadomość od prezydenta Ukrainy. „Andrzej, nie wiem, czy jeszcze się…”

Prezydent Andrzej Duda przyznał, że dzwoni do Wołodymyra Zełenskiego codziennie. Prezydent Ukrainy nagrał dla polskiego prezydenta smutną wiadomość.

wolodymyr zelenski żona
Prezydent Polski jest w ciągłym kontakcie z Wołodymyrem Zełenskim. Dzwonią do siebie codziennie. Fot. Facebook

– Prezydent Wołodymyr Zełenski, władze Ukrainy są w sytuacji skrajnie trudnej – przyznał ze smutkiem prezydent Polski Andrzej Duda w trakcie wywiadu udzielanego stacji telewizyjnej BBC. Nie mógł ukryć wzruszenia wspominając, co powiedział mu przez telefon prezydent Ukrainy.

Andrzej Duda o Zełenskim. „Dzwonię do niego codziennie”

Podczas wywiadu udzielanego stacji BBC, Andrzej Duda wspomniał, że z prezydentem Ukrainy rozmawia codziennie. Prezydent jest bardzo zaangażowany w sprawy Ukrainy, a Zełenski to jego wielki przyjaciel. Stąd ogromne wzruszenie, gdy tylko przychodzi mu o tym opowiadać.

Każda rozmowa przez telefon jest między nimi trudna. – Wołodymyr powiedział mi ostatnio na pożegnanie 'Andrzej, nie wiem, czy się jeszcze kiedykolwiek spotkamy’ – wspomniał wyraźnie wzruszony Andrzej Duda.

Zarówno Duda, jak i Zełenski są tego świadomi, że atak na Kijów może nastąpić dosłownie w każdej chwili, a śmierć prezydenta Ukrainy jest bardzo prawdopodobna. Nie zamierza on jednak opuszczać swojej siedziby w stolicy Kijowa i będzie walczył do końca.

„Nie wiem, czy się jeszcze kiedyś spotkamy”

Wołodymyr zapewnia mnie, ze morale wojsk ukraińskich, gdzie jest w tej chwili ogromna rzesza ochotników, jest bardzo silne. Ci ludzie mają poczucie, że bronią swojej ojczyzny, że bronią swoich domów, że zostali ohydnie i zdradziecko zaatakowani – powiedział w rozmowie z BBC Andrzej Duda.

Prezydent nie kryje też wzruszenia, gdy widzi postawę Polaków. Polska znalazła się w trudnym położeniu i momencie w historii, ale głowa państwa wierzy, że jako społeczeństwo damy radę. Nie da się ukryć, że przed nami wiele trudnych miesięcy, a może i lat.

Prezydent jest w codziennym kontakcie z Prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Polska i Ukraina koordynują działania. To wspólna sprawa – potwierdził szef szef Biura Polityki Międzynarodowej Kancelarii Prezydenta RP Jakub Kumoch.

Źródło: Fakt

odwołanie od odrzuconej reklamacji wzór

Odrzucona reklamacja. Jak napisać odwołanie od odrzuconej reklamacji?

szojgu gdzie jest

Gdzie są Szojgu, Gieriasimow i inni? Zniknęli 11 dni temu. Nikt nie wie, gdzie jest szef rosyjskiego MON i sztabu generalnego