w ,

HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG WTFWTF

Jasnowidz Wojciech Glanc ostrzega przed dniem 1 maja. „Czuć dym, czuć smród, pogorzelisko”

Drugi z najbardziej znanych w Polsce jasnowidzów i ezoteryków miał niepokojąca wizję dotyczącą wydarzeń na Ukrainie. Podzielił się nią ze swoimi widzami na YouTube.

jasnowidz glanc przepowiednie 2022 youtube
Fot. Jasnowidz Glanc / zdjęcie oficjalne

Jasnowidz Wojciech Glanc, drugi po Krzysztofie Jackowskim najbardziej znany wizjoner w Polsce, ujawnił szczegóły swojej ostatniej, wyjątkowo przerażającej wizji. Padła w niej data 1 maja. W swoim śnie widział wielki atomowy grzyb, rakiety nadciągające ze strony Rosji oraz ogromne spustoszenie i gruzy.

Jasnowidz Wojciech Glanc. Najnowsze przepowiednie nie są optymistyczne

Wojciech Glanc to drugi z najbardziej rozpoznawalnych wizjonerów w Polsce. Regularnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami i snami na YouTube, gdzie ma oddaną rzeszę fanów liczącą ponad 15 tys. osób. To również czynny hipnotyzer, ezoteryk i wróżbita.

Część wizji, w tym te niepokojące, często miały okazję się urzeczywistnić – w tym epidemia koronawirusa i śmierć księcia Filipa, męża królowej Elżbiety II. Dlatego z niepokojem słuchaliśmy ostatnich wywodów wizjonera na temat sytuacji na świecie.

Nie jest zaskoczeniem, że wizjoner w ostatnim czasie rozmyśla głównie o tym, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Jego fani byli załamani ostatnimi doniesieniami o potencjalnej klęsce gospodarki czy brakach żywności wywołanych wojną.

Tematem ostatniej wizji był wyjątkowo złowieszczy sen na temat prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putin. Jednocześnie w wizji padła konkretna data – 1 maja. Co takiego miałoby się wtedy wydarzyć? Im dalej zagłębiamy się w wizję Glanca, tym bardziej jest przerażająco.

Wojciech Glanc. Przepowiednie 2022. Ukraina zamieni się w pogorzelisko?

Idzie pochód, parada pokiereszowanych ludzi po rudej pustyni, jakby pogorzelisku. Czuć dym, czuć smród. Z przodu idzie pięć postaci, każdy wygląda jak Putin. Pochód pierwszomajowy, ale święto jest w tym momencie czymś zupełnie innym niż zwykle – tymi słowami rozpoczął swoją wizję Krzysztof Glanc.

Największym zaskoczeniem w czasie sesji były jednak informacje o potencjalnym ataku nuklearnym. – Widzę pojazd z potężną rakietą, a za nimi pogorzelisko blisko polskiej granicy. (…) Z tyłu widzę ten grzyb atomowy. (…) Część Europy w tym momencie już nie była do zamieszkania, a ci ludzie podążali tam, gdzie jeszcze żyć można, zostawiając za sobą zgliszcza – mówił na żywo Glanc.

Jego zdaniem część Ukrainy – jak to określił – może zamienić się w „nieużytek Europy„. Spodziewa się, że może zostać użyta jakaś inna nić do tej pory broń. Mamy nadzieję, że wizja pozostanie wizją i nic takiego się nie wydarzy.

Źródło: YouTube / Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc

ludwik dorn na co zmarł przyczyny śmierci

Nie żyje Ludwik Dorn. Na co zmarł? Ujawniono przyczynę zgonu. Nigdy nie chciał o tym mówić

przekierowanie przesyłki dhl na inny adres

Przekierowanie przesyłki – czy klienci korzystają z tej funkcji?