w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Krzysztof Gojdź ostro o Polakach. „Przepraszam, że tak mówię, ale taka jest prawda”

Znany z telewizji lekarz medycyny estetycznej ujawnił, co myśli o Polakach. Mogą nie być z tego zadowoleni…

krzysztof gojdź lekarz medycyny estetycznej klinika żona ślub instagram
Lekarz medycyny estetycznej odważnie skomentował rodaków. Fot. Newseria

Krzysztof Gojdź, znany lekarz medycyny estetycznej, ujawnił, co myśli o Polakach. Gdy to usłyszą, mogą mu tego nie wybaczyć. Czy powinien się w ten sposób wyrażać o swoich rodakach?

Krzysztof Gojdź wygrzewa się w Miami i współczuje rodakom

Celebryta i lekarz obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych i chyba jest z tego bardzo zadowolony. Twierdzi, że czuje się tam bardzo komfortowo (bardziej niż w rodzimym kraju). Do Warszawy nie ma ochoty wracać.

Mimo, że jest daleko od Polski, na bieżąco zagląda na portale informacyjne i śledzi, co się u nas dzieje. Co go najbardziej wkurza i niepokoi? Przede wszystkim sytuacja polityczna. Bardzo żałuje, że jego przyjaciele, którzy zostali w Polsce, cierpią i ma nadzieję, że wszystko się niebawem odmieni.

Krzysztof Gojdź powiedział, że w USA lokale gastronomiczne już dawno są otwarte i działają. Stosunki społeczne wróciły do normy i jest tak, jak przed epidemią.

– Miami jest totalnie innym miastem do życia niż Warszawa. Na początku pandemii wszystko było zamknięte, podobnie jak w Polsce. Trzeba było siedzieć w domu. Na ulicach obowiązywały godziny policyjne. Jednak w Miami ludzie łamią zasady. Chcą bawić się i korzystać z życia – stwierdza lekarz medycyny estetycznej.

„Przepraszam, że tak mówię, ale taka jest prawda”. „Wy będziecie musieli na to słoneczko trochę jeszcze poczekać”

Lekarza cieszy głównie to, że teraz leży i wygrzewa się w promieniach słonecznych. Jest mu przykro, że w Polsce jego rodacy są przygnębieni i smutni. Sytuacja w rodzimym kraju bardzo go martwi.

– Obserwuję, co się dzieje w Polsce i jak wygląda sytuacja polityczna. Wiele dowiaduję się też od moich przyjaciół, którzy są zmęczeni tą sytuacją. Wszyscy są smutni, zgnuśniali. Przepraszam, że tak mówię, ale taka jest prawda.

POLECAMY:
13. i 14. emerytura do likwidacji? Polski rząd może nie mieć pieniędzy

Przyjeżdżam ze słonecznego, pięknego kraju, wy mieszkacie w szarości, gdzie wszystko jest pozamykane. To ma wpływ na psychikę każdego człowieka. Cieszę się, że za chwilę wracam do Miami i będę miał słońce, palmy i ocean, w którym się wykąpię. Wy będziecie musieli na to słoneczko trochę jeszcze poczekać, ale mam nadzieję, że gdy już zaświeci, dużo się zmieni, zarówno jeśli chodzi o epidemię, jak i politykę – tłumaczy Gojdź.

Gojdź o pieniądzach: „Właściwie już ich nie potrzebuję”

Krzysztof Gojdź mieszka w USA, ale nie deklaruje, że zostanie tam na zawsze. Pragnie przeżywać przygodę i ma nadzieję, że być może życie przerzuci go jeszcze w inne ciekawe miejsca.

– Zawsze chciałem mieszkać w Stanach. W Miami kończyłem szkołę medycyny estetycznej, mam tam znajomych. Jest mi tam dobrze, czuję się jak w domu. To moje miejsce na najbliższe lata. Nie mówię, że nigdy nie wrócę do Polski. Jestem wolnym człowiekiem. Mogę latać po świecie i zarabiać pieniądze, jeżeli w ogóle będę potrzebował pieniędzy. Właściwie już ich nie potrzebuję – zaznacza znany lekarz.

koń bez opieki spaceruje po frankfurcie

Koń bez opieki codziennie chodzi uliczkami Frankfurtu. Ma na szyi kartkę, a na niej zaskakującą treść

pies w kurtce

Pies ubrany w kurtkę pozostawiony pod sklepem. Zaskakująca prawda kryjąca się za zdjęciami