w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! WTFWTF

Zmiany w podatkach. Jackowski ujawnia prawdę o Polskim Ładzie: „To będzie nam bardzo…”

Najsłynniejszy polski jasnowidz i wizjoner ujawnia najnowsze rewelacje. Tym razem przyjrzał się przyszłości Polskiego Ładu. Nie ma dobrych informacji dla rządzących.

jasnowidz krzysztof jackowski polski ład inflacja wybory przedterminowe wiosna 2022
Fot. YouTube / screen

Najbardziej znany polski jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, miał nową wizję. Tym razem pod lupę wziął politykę i finanse państwa. Nie ma tu dobrych wieści dla rządzących. Czeka nas wielki kryzys i sięganie do kieszeni Polaków, a to ma pogłębić i tak spore już problemy PiS.

Jasnowidz Jackowski: „PiS nie będzie chciał brać odpowiedzialności”

Zdaniem jasnowidza, Prawo i Sprawiedliwość coraz mniej chce brać odpowiedzialność za to, co wkrótce ma się stać. Wizjoner z Człuchowa przewiduje od dawna, że ta władza się posypie, a Kaczyński odda władzę. Zdaniem Jackowskiego może się to stać w każdej chwili.

Kiedy przyjdzie moment wygodny dla PiS-u, gdy PiS nie będzie chciał brać odpowiedzialności za to, co ma się wydarzyć, wówczas swobodnie zrzuci z siebie władzę. PiS w każdej chwili może poddać się do dymisji, mówiąc, że nie może wprowadzić Nowego Ładu, który jest od niedawna priorytetem. I zrzuci władzę – powiedział Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski jest też mocno zaniepokojony tym, co się dzieje i będzie dalej działo z cenami produktów spożywczych w sklepach. Przez działania władz mogą nas czekać ogromne podwyżki kosztów życia. Ten krach, o którym Jackowski mówi, ma być wynikiem szalejącej inflacji, napędzanej dodatkowo Polskim Ładem.

„Inflacji w tym momencie nie da się zatrzymać”

– Inflacji w tym momencie nie da się zatrzymać. Mówiłem państwu, że pewien krach zacznie się od sierpnia. Mamy pierwszą połowę sierpnia (…) Obserwujcie tę inflację, ponieważ ona będzie szła pełną falą, będzie nam bardzo doskwierała i będzie to zauważalne. Nad tym rząd nie będzie w stanie panować. Idzie kryzys – zapowiada jednoznacznie jasnowidz Jackowski.

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa kryzys, który nastąpi już niebawem, spowoduje, że ostatecznie Polski Ład nie wejdzie w życie. O tym, że rząd ma problem, informuje nas nawet pracownia sondażowa KANTAR. Zgodnie z ostatnim sondażem PiS i Koalicja Obywatelska mają po 26 proc. poparcia. To mocna czerwona kartka od Polaków.

Cały ten Nowy Ład też się posypie. Ja mam wrażenie, że on nie miał nawet powstać. To wszystko ma iść w odwrotną stronę. To w moim poczuciu inflacja jest ładem, który przyjdzie – powiedział na koniec wizji Jackowski.

1 lipca 2022 roku wchodzi nowelizacja ustaw podatkowych Polski Ład. Zdaniem jasnowidza nie ma jednak nadziei na wielkie zmiany dla portfeli milionów Polaków. To, co uda się na pierwszy rzut oka zaoszczędzić, za moment zabiorą nowe opłaty i podatki oraz wysoka inflacja. Zmiany są zatem tylko kosmetyczne.

Źródło: YouTube, Onet

aldona marciniak wiek twitter

Aldona Marciniak. Kim jest ta piękna dziennikarka? Kariera i życie prywatne

oleksij reznikow ukraina minister obrony atak na polskę

Przerażające słowa ministra obrony Ukrainy. Ostrzegł Polaków: „Rosjanie przyjdą do Was”