w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ

Włosy stają dęba. Trudno uwierzyć, ile kosztuje schabowy w restauracji Lewandowskiego

Czy warto zjeść jedną z najbardziej ulubionych potraw w restauracji Roberta Lewandowskiego? Niektórzy twierdzą, że nie, bo jest tam bardzo drogo. Jest zdziwienie!

menu lewandowski restauracja schabowy cena
Restauracja Roberta Lewandowskiego i ceny potraw to temat wielu komentarzy. Jak jest w rzeczywistości? Fot. Facebook / Nine's (screen) (a href="https://www.facebook.com/ninesrestaurantsportsbar/" rel="nofollow">LINK

Kotlet schabowy. Któż go nie uwielbia? Wiemy już, że Polacy mają problem z jego poprawnym przyrządzenie, co narodowi zdążył wypomnieć publicznie Robert Makłowicz. Może więc warto skusić się na danie u Roberta Lewandowskiego?

Schabowy od Lewandowskiego. Czy rzeczywiście jest tak kosmicznie drogi?

Robert Lewandowski od dawna sygnalizuje, że wybiera się na sportową emeryturę. Nie nastąpi to może w najbliższym czasie, ale najlepszy polski piłkarz już teraz wchodzi w biznesy, które mają dać mu godziwe życie na starość. Jednym z nich jest restauracja.

Takie miejsca tworzone przez gwiazdy z reguły kojarzą nam się z kosmicznymi cenami za proste dania. Często ma to pokrycie w faktach. Tanio nie jest na przykład u Magdy Gessler, choć kto próbował, ten wie, że czasami jedzenie tam podawane jest warte swojej ceny.

Nie każdy jednak lubi udziwnione potrawy. Polacy wciąż kochają rodzimą kuchnię, w szczególności wszelkiej maści pierogi, kluski czy właśnie kotlety schabowe. Kojarzą nam się z rodzinnym domem. A co, gdyby skusić się na schabowego od Roberta Lewandowskiego? Czy warty jest swojej ceny i ile właściwie kosztuje?

Lewandowski. Restauracja, menu i ceny

Robert Makłowicz twierdzi, o czym pisaliśmy na naszym portalu, że Polacy nie radzą sobie z przygotowaniem poprawnego kotleta schabowego. Zamiast tego robimy coś, co bardziej kojarzy się z PRL-em. Warto może zatem skusić się na wersję, którą serwuje Robert Lewandowski. W jego nowej restauracji króluje ten z kością.

W ostatnim czasie wiele osób mocno krytykowało piłkarza za sam fakt, że otworzył restaurację (jej nazwa to „Nine’s” – od numeru na koszulce). Inni za to, że go nie ma w lokalu, a liczyli na spotkanie. Są też tacy, którym nie podobają się rzekomo wygórowane ceny potraw.

Robert Lewandowski jest jednym z trzech właścicieli lokalu, w którym tradycyjnego i prawdziwego schabowego z kością dostaniemy już za… 39,90 zł. To prawdziwe zdziwienie, bo to całkiem rozsądna cena biorąc pod uwagę panującą drożyznę w kraju oraz sam fakt, że miejsce firmuje swoim nazwiskiem takiej klasy piłkarz.

Fot. Facebook / Nine’s (screen), shutterstock

Cena nas nie powaliła na kolana. Jest całkiem przystępna. Bez wątpienia znajdziemy w Warszawie miejsca, gdzie za schabowego zapłacimy dwa razy tyle. Nic dziwnego więc, że miłośnicy dobrej kuchni i jednocześnie fani piłki nożnej tak licznie zbierają się przy wejściu do lokalu w oczekiwaniu na stolik.

POLECAMY:
Polacy nie umieją robić schabowych. Robert Makłowicz pokazał, co robią źle

14 emerytura 2022 netto kiedy wypłata

14. emerytura jednak do likwidacji? Minister finansów do seniorów: „Nikt nie obiecał, że…”

nadmiar mleka w diecie

TO dzieje się w naszym ciele, gdy pijemy za dużo mleka. Na co warto zwrócić uwagę?