w ,

OMGOMG WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Urodziła na parkingu! Kamera nagrała poród, do którego doszło pod szpitalem

Urodziła na parkingu i w ekspresowym tempie. Nagranie podbija internet na całym świecie. Kobieta urodziła dziecko na parkingu przed szpitalem. Na stojąco!

urodziła na parkingu przed szpitalem kobieta poród
Fot. YouTube / Natural BirthWorks

Urodziła na parkingu i w ekspresowym tempie. Nagranie podbija internet na całym świecie. Kobieta urodziła na parkingu przed szpitalem na stojąco. Para nie zdążyła wejść do szpitala. Wody odeszły i poród zaczął się na zewnątrz.

Urodziła na parkingu. Nagranie podbija internet

Para nie zdążyła na czas do szpitala. Poród zaczął się tuż przed wejściem na salę przyjęć. Trwało to tak szybko, że wszyscy nie kryli zdziwienia. Nietypowe zdarzenie przyciągnęło również dwoje policjantów, ale gdy przybyli na miejsce, było już po wszystkim.

POLECAMY:
Koronka do Miłosierdzia Bożego hitem TVP. Niesamowita oglądalność!

Kobieta z noworodkiem na rękach urodzonym dosłownie w kilka sekund, o własnych siłach weszła do szpitala. Urodziła córeczkę, która podobnie jak matka jest cała, zdrowa i ma się dobrze. Dlatego wszyscy szybko opuścili klinikę i szczęśliwi udali się do domu.

NARODZINY NA PARKINGU. ZOBACZ NAGRANIE

 

Najbardziej ekscytujące narodziny

To jedne z najbardziej ekscytujących narodzin w tym roku – czytamy pod filmem sprzed kliniki położniczej na Florydzie. Nagranie wrzucono na YouTube. Szpitalny monitoring nagrał ten cudowny moment przyjścia nowego życia na świat ze wszystkimi szczegółami. Nagranie pojawiło się w serwisie za zgodą rodziców.

Źródło: YouTube, zdrowie.radiozet.pl

kwaśniewski memy covid wywiad

Aleksander Kwaśniewski przeżywa ogromny dramat. „Bardzo się tego boję…”

wakacje kredytowe dla kogo od kiedy zasady

Prezydent Duda podpisał bardzo ważną ustawę. Polacy czekali na to z niecierpliwością