w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Doradca Władimira Putina wzywa do wojny z Polską. Grozi, że nasz kraj „zamieni się w ogień”

Mózg Putina, czyli jego wieloletni doradca, grozi całej wschodniej części Europy. W jego zainteresowaniu leżą też Niemcy. Jego zdaniem trzeba te tereny podbić.

Dugin o polsce
Fars Media Corporation / CC BY 4.0

Dopóki istnieje Rosja, dopóty Polska nie będzie mogła czuć się bezpiecznie. Nawet jeśli Władimir Putin odejdzie, na jego miejsce może przyjść ktoś znacznie gorszy. Za wszystkim stoi Aleksandr Dugin – doradca Putina, którego niebezpieczne nauki pobierają również młodzi ludzie w rosyjskich szkołach.

Doradca Putina chce wojny. „Zmiany tragiczne w skutkach dla Polaków”

Czy Polska jednak stanie się kolejnym celem wojsk Rosji? Prędzej czy później może to nastąpić. O tym w ostatnich dniach sporo mówił najważniejszy doradca prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina. Chce ataku na Polskę, która powinna zniknąć raz na zawsze z map.

Podobnych słów Aleksandr Dugin użył wobec Ukrainy, ale groził również Berlinowi. Jak stwierdził, Rosja powinna na nowo ułożyć historię Niemiec. Kluczowy ideolog i doradca Putina chce wymazać Polskę z mapy i pójść dalej.

Dugin twierdzi, że musi się to stać poprzez szybkie podbicie kraju, najlepiej w kilka dni (tak jak pierwotnie planowano na Ukrainie, co się nie udało). To oczywiście niebezpieczne słowa, bo padły one z ust człowieka, który od lat wywiera wielki wpływ na decyzje, które podejmuje prezydent Rosji.

Dugin o Polsce: „Na eurazjatyckim kontynencie dla Polski miejsca nie ma”

Kreml, mimo porażki na Ukrainie, najpewniej z biegiem lat ponownie spróbuje zrobić wszystko, aby Ukraina i Polska zniknęły raz a dobrze. Ta misja Putina jest trudna do wypełnienia, bo mocarstwo nie ma w ogóle sił do prowadzenia jakiejkolwiek wielkiej ofensywy.

Polska będąca w NATO jest obecnie bezpieczna i ma gwarancje, że w razie ataku będzie broniona z całą mocą. Jak potwierdził generał Bogusław Samol, Rosja obecnie w ogóle nie dysponuje siłami zdolnymi do ataku na Polskę. Wojna Rosji z NATO trwałaby bardzo krótko z negatywnym skutkiem dla Rosji.

Nie oznacza to jednak, że zagrożenie nie istnieje i nie powróci za kilka lat. Rosja na pewno swoich mocarstwowych planów nie zmieni nawet wówczas, gdy zmieni się tam prezydent. Dugin może i jest tylko doradcą władcy Kremla, ale to wyjątkowo niebezpieczna osoba. To on stoi za dzisiejszą edukacją młodzieży w Rosji, która uczy się nienawiści do naszego kraju.

zakaz wychodzenia seniorów obostrzenia dla seniorów covid nowe obostrzenia dla emerytówpl zakaz dla seniorów październik 2020 zamknięcie restauracji nowe obostrzenia lokale gastronomiczne

Emerytury będą wypłacane rzadziej niż co miesiąc? Zaskakujące plany rządu

putin parkinson

Ujawniono, na co choruje Putin. Zażywa 10 różnych leków. „Jest coraz bardziej impulsywny i nieobliczalny”