w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ

Włosy stają dęba. Trudno uwierzyć, ile kosztuje schabowy w restauracji Lewandowskiego

Czy warto zjeść jedną z najbardziej ulubionych potraw w restauracji Roberta Lewandowskiego? Niektórzy twierdzą, że nie, bo jest tam bardzo drogo. Jest zdziwienie!

menu lewandowski restauracja schabowy cena
Restauracja Roberta Lewandowskiego i ceny potraw to temat wielu komentarzy. Jak jest w rzeczywistości? Fot. Facebook / Nine's (screen) (a href="https://www.facebook.com/ninesrestaurantsportsbar/" rel="nofollow">LINK

Kotlet schabowy. Któż go nie uwielbia? Wiemy już, że Polacy mają problem z jego poprawnym przyrządzenie, co narodowi zdążył wypomnieć publicznie Robert Makłowicz. Może więc warto skusić się na danie u Roberta Lewandowskiego?

Schabowy od Lewandowskiego. Czy rzeczywiście jest tak kosmicznie drogi?

Robert Lewandowski od dawna sygnalizuje, że wybiera się na sportową emeryturę. Nie nastąpi to może w najbliższym czasie, ale najlepszy polski piłkarz już teraz wchodzi w biznesy, które mają dać mu godziwe życie na starość. Jednym z nich jest restauracja.

Takie miejsca tworzone przez gwiazdy z reguły kojarzą nam się z kosmicznymi cenami za proste dania. Często ma to pokrycie w faktach. Tanio nie jest na przykład u Magdy Gessler, choć kto próbował, ten wie, że czasami jedzenie tam podawane jest warte swojej ceny.

Nie każdy jednak lubi udziwnione potrawy. Polacy wciąż kochają rodzimą kuchnię, w szczególności wszelkiej maści pierogi, kluski czy właśnie kotlety schabowe. Kojarzą nam się z rodzinnym domem. A co, gdyby skusić się na schabowego od Roberta Lewandowskiego? Czy warty jest swojej ceny i ile właściwie kosztuje?

Lewandowski. Restauracja, menu i ceny

Robert Makłowicz twierdzi, o czym pisaliśmy na naszym portalu, że Polacy nie radzą sobie z przygotowaniem poprawnego kotleta schabowego. Zamiast tego robimy coś, co bardziej kojarzy się z PRL-em. Warto może zatem skusić się na wersję, którą serwuje Robert Lewandowski. W jego nowej restauracji króluje ten z kością.

W ostatnim czasie wiele osób mocno krytykowało piłkarza za sam fakt, że otworzył restaurację (jej nazwa to „Nine’s” – od numeru na koszulce). Inni za to, że go nie ma w lokalu, a liczyli na spotkanie. Są też tacy, którym nie podobają się rzekomo wygórowane ceny potraw.

Robert Lewandowski jest jednym z trzech właścicieli lokalu, w którym tradycyjnego i prawdziwego schabowego z kością dostaniemy już za… 39,90 zł. To prawdziwe zdziwienie, bo to całkiem rozsądna cena biorąc pod uwagę panującą drożyznę w kraju oraz sam fakt, że miejsce firmuje swoim nazwiskiem takiej klasy piłkarz.

Fot. Facebook / Nine’s (screen), shutterstock

Cena nas nie powaliła na kolana. Jest całkiem przystępna. Bez wątpienia znajdziemy w Warszawie miejsca, gdzie za schabowego zapłacimy dwa razy tyle. Nic dziwnego więc, że miłośnicy dobrej kuchni i jednocześnie fani piłki nożnej tak licznie zbierają się przy wejściu do lokalu w oczekiwaniu na stolik.

POLECAMY:
Polacy nie umieją robić schabowych. Robert Makłowicz pokazał, co robią źle

andriej kolesnik park jurajski groźby

Rosyjski parlamentarzysta znów straszy Polskę wielką wojną. „Polacy, zbierajcie kamienie”

andrzej lepper śmierć grób gdzie mieszkał

Andrzej Lepper powiedział TO mediom. Za chwilę już nie żył. Czy to prawdziwa przyczyna jego śmierci?