w

PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Elvis Presley. Tak wyglądał jego ostatni występ na moment przed śmiercią. ZOBACZ NAGRANIE

Elvis Presley – jeden z najbardziej utalentowanych artystów naszych czasów. Nawet te osoby, które za nim nie przepadały, uważają go za światową czołówkę

elvis presley śmierć ostatni występ ostatnie nagranie love me tender

Elvis Presley – jeden z najbardziej utalentowanych artystów naszych czasów. Nawet te osoby, które za nim nie przepadały, uważają go za światową czołówkę. Król rock and rolla odszedł zdecydowanie za szybko, ale dzięki internetowi możemy do dziś cieszyć się tymi wyjątkowymi nagraniami.

Elvis Presley. Śmierć i ostatni występ

Bez wątpienia wiele filmów z występów gwiazdora zachowało się do dziś, możemy je podziwiać np. na YouTube. Jeden z takich filmów robi szczególne wrażenie, bo to ostatni występ Presleya przed jego śmiercią. Jego śpiew przyprawia o prawdziwe dreszcze, kiedy mamy tę wiedzę.

Elvis Presley na ostatnim swoim nagraniu nie jest już w takiej formie, w jakiej był wcześniej. Co śpiewa gwiazda? To bardzo popularna i znana piosenka – „Unchained Melody”.  To prawdziwy historyczny wykon i wyjątkowo emocjonalna chwila.

Artysta nietuzinkowy, z krwi i kości

Elvis Presley był rzeczywiście bardzo wyjątkową postacią i tym nagraniem udowodnił, że było tak do samego kresu jego życia. Nawet na moment przed odejściem z tego świata dał z siebie tyle, ile mógł. Widownia, która wtedy oglądała go na żywo po raz ostatni, nie mogła czuć się jego głosem zawiedziona.

ELVIS PRESLEY OSTATNI WYSTĘP NA ŻYWO PRZED ŚMIERCIĄ

To ostatnie nagranie artysty, rok 1977. Potem artysta nie był już widziany na żywo na scenie. Na szczęście ktoś z tłumu zgromadzonego w Rapid City (Dakota Południowa) zdołał całe to wykonanie nagrać i uwiecznić, abyśmy dziś mogli się nim radować. Elvis zmarł 6 tygodni po tym, jak nagrano ten film, w wieku 42 lat. Jego muzyka na pewno pozostanie z nami na wiele kolejnych lat, mimo, że trendy się zmieniają.

Śmierć Elvisa Presleya. Lisa Marie Presley nie żyje

Presley miał wylecieć z Memphis w godzinach popołudniowych 16 sierpnia 1977 roku, aby rozpocząć swoją następną trasę koncertową. Tego popołudnia, jego dziewczyna Ginger Alden, znalazła go nieprzytomnego w łazience jego posiadłości w Memphis, Jego śmierć została oficjalnie potwierdzona o godzinie 15:30 w Baptist Memorial Hospital.

W styczniu 2023 roku zmarła córka artysty – Lisa Marie Presley. Śmierć nastąpiła nagle.

Źródło: Wikipedia, YouTube

tomasz lis twitter udar serce maratony newsweek

Tomasz Lis otrzymał złe wieści od lekarzy. „Brutalny dzwon od organizmu”

korea północna ukraina 100 tys. żołnierzy

Przerażające wieści z Ukrainy! Ten kraj chce włączyć się do wojny. Chcą pomóc Putinowi wygrać