w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

„To będzie jak trzęsienie ziemi”. Krzysztof Jackowski ze smutkiem o przyszłości Polski

Rok 2022 nie będzie na pewno dla Polaków rokiem łatwym. Inflacja drenuje nasze kieszenie, kolejne podwyżki podatków i opłat widać już na horyzoncie, a na to wszystko obok nas trwa wojna.

jasnowidz krzysztof jackowski najnowsze youtube upadek pis kaczynski utrata większości w sejmie
Fot. YouTube (screen)

Jasnowidz Krzysztof Jackowski, jeden z najbardziej znanych i cenionych wizjonerów w kraju, podzielił się najnowszymi wizjami za pośrednictwem kanału, który od dawna prowadzi na portalu YouTube. Ma tam wielką i oddaną rzeszę fanów.

Jasnowidz Jackowski o wojnie i nadchodzących wydarzeniach w Polsce

Ostatnie spotkanie jasnowidza Jackowskiego z widzami na żywo dotyczyło – co nie dziwi – w znacznej mierze wojny na Ukrainie. Sytuacja ta ma ogromny wpływ na nasz kraj, ale też na sytuację tego regionu Europy.

Pojawiły się jednak między wierszami ciekawe spostrzeżenia i poczucia dotyczące zbliżających się wydarzeń w naszym kraju. Nagranie zamieszczone 20 maja w sieci zostało wyświetlone już ponad 100 tysięcy razy.

Zdaniem wizjonera z Człuchowa nadchodzące miesiące nie zapowiadają się dla nas zbyt ciekawie. Czas zatem zdjąć różowe okulary. Zdaniem Jackowskiego to, co będzie najgorsze dla nas w kolejnym okresie, to kryzys, nad którym politykom będzie niezwykle trudno zapanować. Czy zbliża się wielki krach?

Warto w tym momencie wspomnieć wizję Jackowskiego sprzed roku, który już wtedy zapowiadał, że rząd będzie nas oswajać medialnie z nadchodzącą katastrofą. Robił to już od jesieni 2021 roku

Rozluźnienie, które nastąpi, może nas w kraju wpędzić w kłopoty, ponieważ obawiam się, że w tym okresie będzie się coś złego działo z rządem. Okres od teraz do końca lata, a być może jesieni, to będzie czas, kiedy to, co zapowiadałem wcześniej: rok temu, dwa lata temu… – rozpoczął wizję Jackowski.

Rząd Zjednoczonej Prawicy odda władzę? „Wyjdzie bardzo wielka afera”

Rzeczywiście od około 2 lat polski Nostradamus z Człuchowa wyraził przekonanie, że może dojść do tego, że „rząd zrzuci z siebie władzę„. Uważa, że jest szansa na to, że właśnie „dobijamy do tego okresu„. Zapowiedział jednak, że jeśli to faktycznie się stanie, w Polsce zapanuje spory bałagan.

W kolejnej części wizji z 20 maja pojawiła się jeszcze bardziej ciekawa, ale jednocześnie niepokojąca informacja na temat rządu. Jackowski stwierdził, że przed nami wybuch wielkiego politycznego skandalu.

– To będzie jak trzęsienie ziemi. (…) Rząd zacznie być za coś oskarżany, albo osoby przy rządzie. Widzę dwóch polityków, bardziej opozycyjnych, którzy będą bardzo poważnie próbowali o coś oskarżyć albo jakąś osobę z rządu ważną, albo osoby z rządu. Będą to oskarżenia dość poważne, być może czymś poparte – próbował wyjaśnić jasnowidz.

Wyjdzie bardzo wielka afera, w której będzie do czynienia z Polską, z rządem lub z osobami, osobą z rządu – doprecyzował w kolejnym zdaniu Jackowski. Nie wskazał jednak wprost, o kogo może w tym przypadku chodzić. Jedno jest jednak pewne – rząd stanie w najbliższym czasie przed wielkim problemem.

Rząd PiS-u stoi przed nie lada kłopotami. To się stanie przez dwóch polityków. (…) To będzie miało związek z finansami. (…) Będzie wręcz żądanie, aby Unia Europejska toczyła w tym kierunku śledztwo. Nie wiem, czy tak się stanie, ale to będzie takiego kalibru afera – stwierdził wyraźnie zmartwiony jasnowidz.

mołdawia ostrzega wojna na ukrainie putin

Po Ukrainie to TEN kraj będzie następny? Armia rosyjska ujawniła kolejny cel ataku

papież franciszek wojna ukraina

Przerażające słowa Franciszka. TO już się dzieje! „Przyniesie sprawiedliwość i oczyszczenie”