w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Sanah śpiewała już ponad 10 lat temu! Dotarliśmy do jej najstarszego utworu

Miliony odtworzeń na YouTube, prawie milion subskrybentów i wiele razy zdobyte pierwsze miejsca na listach przebojów stacji radiowych. Mało kto wiedział jednak o tej najstarszej piosence…

sanah heartbreak królowa dram irenka no sory szampan youtube instagram sanahmusic piosenki
Fot. Instagram / sanahmusic (screen)

Sanah to obecnie jedna z najbardziej popularnych, cenionych i podziwianych artystek młodego pokolenia. Jej płyta „Królowa Dram” podbiła nie tylko serca Polaków, ale też listy przebojów. Dopiero co artystka wzięła w ręce pierwszego w swojej karierze Fryderyka. Mało kto jednak wie, że Zuzanna Jurczak śpiewa o wiele dłużej, niż się wielu wydaje.

Zuzanna Jurczak przed The Voice of Poland. Pierwsza piosenka Sanah

Miliony odtworzeń na YouTube, prawie milion subskrybentów i wiele razy zdobyte pierwsze miejsca na listach przebojów stacji radiowych. Do tego setki koncertów, na które po prostu brakuje czasem biletów. Tak obecnie wygląda i kształtuje się kariera Sanah, młodej Zuzanny, którą kilka lat temu odrzucono w programie The Voice Of Poland.

Po wielu osobach, które ten program wygrały, zapomniano. Sanah jednak śpiewa dalej i coraz lepiej, a każdą kolejną piosenką udowadnia, że można być oryginalnym i nie trzeba kopiować zagranicznych wykonawców, aby być na topie.

„Szampan”, „No sory”, „Ale jazz!”. Tymi hitami Sanah wyważyła drzwi kariery

Warto jednak wiedzieć, że kariera Zuzanny Jurczak nie zaczęła się nagle. Internauci odkopali jej najstarszy utwór i wrzucili go na YouTube. Szybko podbił serca wiernych fanów piosenkarki. Wielu z nich nigdy wcześniej tego utworu nie słyszało. Wówczas nie istniała nawet Sanah. Była to po prostu Zuzanna Jurczak.

To „Szampan” uważany jest za hit, który szeroko otworzył Zuzannie drzwi do kariery piosenkarki, a sprzedażowym hitem jest też jej nowy album „Irenka„. Ale jej stare piosenki nie są wcale gorsze. Wręcz przeciwnie! Wielu fanów po usłyszeniu tego utworu było zaskoczonych.

Pierwsze utwory wokalistki pochodzą z 2014 roku i obecnie – dzięki wiernym fanom – bez trudu można je wyszukać na YouTube. Piosenka pt. „Heartbreak” to prawdziwa gratka dla miłośników twórczości Zuzanny.

Sanah. Królowa Dram i jej najstarsza piosenka

Nie da się ukryć, że to prawdziwa perełka. Utwór Sanah zatytułowany „Heartbreak” powstał, gdy piosenkarka miała jedynie 17 lat. , miała zaledwie 17 lat! Ten hit powstał wiele miesięcy przed podpisaniem pierwszego w jej życiu kontraktu. Co ciekawe, utwór ten zniknął z oficjalnego kanału artystki na portalu YouTube.

Zuzanna Jurczak Heartbreak YouTube

Najbardziej zakochani w Sanah fani wzięli sprawy w swoje ręce i dokładnie prześledzili karierę młodej wówczas Zuzanny. Udało im się odnaleźć najstarsze nagranie Sanah i udostępnić je szerokiej publiczności. Nastawcie zatem uszu i posłuchajcie, jak pięknie śpiewała Zuzanna Jurczak 7 lat temu.

Źródło: YouTube

kidawa błońska wpadka święto wojska

Kidawa-Błońska zaliczyła wpadkę w Święto Wojska. W internecie wrze. „Całkowity brak szacunku…”

ukraina wojna kocia kawiarnia

Mimo inwazji na Ukrainę, wciąż działa tam kocia kawiarnia. I nie zamierza się zamykać…