w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Radio Maryja zszokowało słuchaczy. Te seksualne porady przejdą do historii

Tym razem słuchacze musieli stanąć ze zdziwienia w pionie, bo poruszano temat małżeńskiego łoża. To była dość niecodzienna audycja.

radio maryja porady seksualne audycja tv trwam rydzyk

Radio Maryja co jakiś czas zaskakuje tym, co płynie z anteny. Tym razem słuchacze musieli stanąć ze zdziwienia w pionie, bo poruszano temat małżeńskiego łoża. To była dość niecodzienna audycja.

Radio Maryja o seksie. Obowiązek żony?

Jedna z ostatnich dyskusji na antenie Radia Maryja wywołała falę komentarzy. Poszło o… seks. Audycja na temat kobiet i tego, jak w sypialni stać się dobrą żoną, wprawiła wielu słuchaczy w konsternację. Najpewniej głównie kobiety.

Wskazówki przekazane z anteny katolickiej rozgłośni mogą stać się wręcz kultowe. Niektórzy eksperci stwierdzili, że to, co małżeństwa usłyszały, może zachęcać do popełniania gwałtu na własnej żonie!

Jak czytamy na portalu Fakt24, niecodzienną audycję prowadził Lech Polakiewicz. Miało to miejsce już jakiś czas temu, ale dopiero teraz przedostało się to szerzej do sieci.

Co można było usłyszeć z Radia Maryja? Na przykład to, że „mąż ma prawo domagać się od żony współżycia seksualnego”. I to również wtedy, gdy małżonka w ogóle nie ma na to ochoty.

„Sypialnia to jeden z ołtarzy”

Żona nie może uważać swojego męża za agresora czy potencjalnego gwałciciela. Ma on prawo domagania się od żony współżycia seksualnego (…) Jeżeli w czasie współżycia seksualnego jedno z małżonków nie chce współżyć seksualnie, ale widać, że jest jakaś potrzeba z drugiej strony, to także jakaś forma ofiarowania siebie, dawania z siebie życia – stwierdzali odważnie goście podczas audycji.

To jeszcze nie koniec rewelacji, jakimi uraczyła nas stacja. Zgromadzeni w rozgłośni goście płci męskiej jednogłośnie uznali, że wszelkie pojawiające się w małżeństwie kłopoty to… dar od samego Pana Boga.

Trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga. Dar i ogromne wyróżnienie (…) bo Pan Bóg zauważył, że tylko ty dasz sobie z nim radę – uznali rozmówcy. Na koniec można było usłyszeć jeszcze jedną ciekawostkę.

Kobieta to sanktuarium życia, a sypialnia to jest jeden z ołtarzy. (…) Kiedy zamykamy drzwi sypialni, Duch Święty z niej nie wychodzi – padło na falach Radia Maryja.

Źródło: Fakt24, Make Life Harder

eligiusz grabowski nie żyje

Nie żyje piosenkarz i uczestnik programu „Idol”. Miał zaledwie 41 lat. „Prosimy wszystkich…”

dekoder dvb t2 hevc jaki wybrać cena pis dodatek 100 zł

Wyjątkowo cwany plan rządu. Dzięki temu wyciągną abonament RTV od każdego Polaka