w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Wiadomość z zaświatów? Rozsypali prochy babci. Te ułożyły się w napis. Rodzina w szoku

Rodzina nie spodziewała się, że tuż po wsypaniu prochów zmarłej babci do rzeki ich oczom ukaże się przekaz z zaświatów. A może to tylko złudzenie?

przekaz z zaświatów prochy
Fot. TikTok / Meika

Śmierć członka rodziny to bardzo smutne przeżycie dla każdego. W takim przypadku jesteśmy jako rodzina zobowiazani nie tylko do urządzenia godnego pochówku, ale też wypełnienia ostatniej woli osoby, która nas opuściła.

Spełnili ostatnią wolę zmarłej babci. Czy to wiadomość z zaświatów?

W trakcie pogrzebów dzieją się czasami dziwne rzeczy. Nie wiadomo, czy stoją za tym dusze zmarłych osób, czy też oszukujemy samych siebie i widzimy to, co chcemy zobaczyć. Tak było też w tym przypadku.

Czarnoskóra rodzina postanowiła nagrać filmik z pożegnania zmarłej babci. Zgodnie z jej ostatnioą wolą, prochy zostały wsypane do rzeki, która była jednym z jej ulubionych miejsc. Podobno sama wybrała to miejsce, gdy jeszcze żyła. Wsypane do wody prochy nagle zaczęły układać się w napis.

W Polsce takie coś nie może mieć miejsca, bo prochy trzeba pochować zgodnie z przepisami. Nie wolno ich rozsypywać w dowolnie wybranym miejscu. Co innego w krajach, gdzie prochy członka rodziny można trzymać nawet w domu nad kominkiem.

Ta rodzina mieszkająca w Stanach Zjednoczonych spełniła ostatnią wolę zmarłej babci i zrobiła to w jej ulubionym miejscum, czyli nad oczkiem wodnym. Wszystko zostało nagrane i udostępnione na TikToku.

Ostatnie pożegnanie? A może to tylko złudzenie optyczne?

Film przedstawiający moment wysypania prochów widziało już ponad 30 mln osób. Wzbudza kontrowersje i emocje, nie każdy internauta widzi też napis, który rzekomo miała stworzyć z własnych prochów babcia.

Jedna z osób trzyma w rękach urnę z prochami stojąc nad oczkiem. W pewnym momencie dochodzi do wysypania całej jej zawartości. Prochy po kilku sekundach zaczęły układać się w dziwny kształt. Niektórzy zauważyli w nich napis „I <3 you” (z ang. Kocham Was).

@meikab98 Reply to @stunning_mia ♬ original sound – Meika 💋

Rodzina wyraźnie była zszokowana tym, co zobaczyła. Czy rzeczywiście doszło do przekazu z zaświatów? Czy zmarła babcia po raz ostatni pożegnała się ze swoimi bliskimi? A może to tylko optyczne złudzenie?

Możliwe, że Organizacja ceremonii pogrzebowej, a także ostatnie pożegnanie to kolejne z niezwykle emocjonalnych i ciężkich doświadczeń, które są nierozerwalnie połączone ze śmiercią. Kolejnym istotnym aspektem jest również wypełnienie ostatniej woli nieżyjącej osoby. W krajach, gdzie posiadanie prochów zmarłej osoby jest legalne, popularnym zwyczajem jest rozsypywanie ich w morzu, oceanie czy ulubionym miejscu osoby nieżyjącej.

pfizer czy moderna kiedy druga dawka skuteczność opinie objawy pfizer czy moderna

Pfizer. Zaszczepieni mocno się zmartwią. Producent szczepionki ujawnił ważne dane

magda gessler sałatka jarzynowa przepis

Gessler ujawnia, jaki składnik psuje każdą sałatkę jarzynową. Polacy robią to źle