w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Kiedy koniec wojny na Ukrainie? Spytano o to Putina. Zaskakująca odpowiedź

Prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin zabrał głos w sprawie ostatnich wydarzeń na Ukrainie. Jego zdaniem wszystkie cele są realizowane „spokojnie i rytmicznie”.

wojna na ukrainie data putin

Przywódca Rosji i najważniejsza osoba na Kremlu twierdzi, że w ostatnich tygodniach rosyjskie wojska realizują konsekwentnie założone cele i odbywa się to „spokojnie i rytmicznie”. Kiedy zatem zakończą się działania wojenne na Ukrainie? Padł możliwy termin.

Kiedy koniec wojny na Ukrainie? Putin zabrał głos

W ostatnim okresie Rosjanie wystrzeliwują mniej rakiet, niż w początkowej fazie wojny na Ukrainie. Wszystko z powodu sankcji i braku możliwości produkcji nowych pocisków. Zauważyć można też, że ostatnie ataki spowodowane są przestarzałymi rakietami. Niektóre wyprodukowano nawet w latach 60. ubiegłego wieku.

To już 128. dzień inwazji. Prezydent Rosji Władimir Putin pytany o to, kiedy zamierza zakończyć działania militarne na Ukrainie, udzielił bardzo wymijającej odpowiedzi. Jednocześnie przyznał, że jest dumny ze swojej armii, która realizuje krok po kroku założone cele.

Prace przebiegają spokojnie i rytmicznie. Oddziały posuwają się i docierają do tych punktów, które wyznaczono jako zadania – powiedział dziennikarzom rosyjskiej agencji TASS Władimir Putin. – Nie ma potrzeby mówić o żadnych terminach. Nigdy o tym nie mówię, bo to jest życie i realne rzeczy. Wiąże się to z intensywnością działań bojowych – kontynuował pytany o datę końca wojny.

128. dzień wojny na Ukrainie. Rosji zabraknie rakiet?

Musimy przede wszystkim myśleć o ochronie życia naszych chłopaków – powiedział Putin. Rosjanie wbrew jego słowom są jednak bardziej oszczędni jeśli chodzi o zasoby. Rakiet spada mniej, bo niebawem może ich po prostu zabraknąć.

Obecnie atakowane są kierunki, z których wcześniej Rosjanie się wycofywali. Wszystko przez to, że udało się wojskom Putina przegonić Ukraińców. Najgorzej jest na froncie w Donbasie i Ługańsku. Obecnie dochodzi do próby wydłużenia linii frontu.

W Donbasie Ukraińcy ponieśli porażkę po dzielnej, trwającej wiele tygodni, obronie. Obecnie dla Rosjan ten odcinek jest już stabilny. Wraz z odwrotem wojsk Ukraińskich działania wojenne w tym regionie nabierają większego tempa, a Rosjanie zajmują kolejne miejscowości.

Wiele wskazuje na to, że Rosja zakończy wojnę do zimy. Nie ma zasobów ani wystarczających sił, aby atakować kolejne kraje, w tym Mołdawię, o której było w ostatnich tygodniach głośno. Kraj ten wskazywano często jako potencjalny cel kolejnej inwazji.

elżbieta ii nie żyje ostatnie zdjecie

Królowa Elżbieta II. Oto jej ostatnie zdjęcia zrobione 2 dni przed śmiercią

pfizer skuteczność wpływ covid szczepienia na płód ciążę płodność bartosz fiałek facebook

Polski lekarz ujawnia prawdę o szczepionkach. „To się samo komentuje…”