w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Straszne słowa posła do emerytki: „Jak nie masz za co żyć, to sprzedaj psa”

Tego się ledwo wiążąca koniec z końcem seniorka nie spodziewała. Szokujące słowa wypowiedziane zostały w trakcie telewizyjnej audycji.

poseł do emerytki
Fot. zdjęcie ilustracyjne

Tego się ledwo wiążąca koniec z końcem seniorka nie spodziewała. Polityk poradził jej, że jak nie stać ją na płacenie rachunków, to powinna sprzedać swojego psa. Szokujące słowa wypowiedziane zostały w trakcie telewizyjnej audycji.

Poseł do emerytki; „Sprzedaj psa i opłać rachunki”

Rządzące Ukrainą ugrupowanie polityczne o nazwie (co zabawniejsze) Sługa Narodu myśli, jak rozwiązać sprawę Jewhenija Braharema, który w tak szokujących słowach odniósł się do biednej seniorki.

POLECAMY:
Niesamowite! Policjanci otworzyli schronisko dla emerytowanych psów i koni

Poseł Rady Najwyższej Ukrainy w ostatnią sobotę pojawił się w audycji „Hołos Naroda” („Głos Ludu”). Tematem dyskusji były dodatki socjalne dla uboższych obywateli. Dopłaty te są planowane ze względu na wysokie ceny gazu w tym kraju.

W czasie audycji na żywo na antenę wpuszczono emerytkę, która dzwoniła do studia. Mówiła o swojej trudnej sytuacji finansowej. Zgodnie z jej słowami jej emerytura wynosi w przeliczeniu na złotówki ok 310 zł (2 tys. hrywien). To mniej od kwoty, którą musi uiścić za styczniowe zużycie gazu.

– Przeżyć w tych warunkach rzeczywiście jest trudno, ale nie wiemy, czy słuchaczka, która dodzwoniła się do studia, nie ma jeszcze jakiejś własności, bo dopłata jest przyznawana w zależności od posiadania innego majątku i od stanu majątkowego – skomentował na antenie polityk.

Jeśli na przykład jakiś pies ekskluzywnej rasy biega sobie po podwórku, to można przecież w każdym momencie sprzedać tego psa i spokojnie opłacić rachunki – poradził biednej emerytce poseł.

Przeprosiny posła i memy

Tuż po emisji programu telewizyjnego młody deputowany postanowił jednak przeprosić za swoje okrutne słowa. Zrobił to za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na portalu Facebook.

POLECAMY:
TYLKO DLA DOROSŁYCH. Wyciekło nagranie osoby zarażonej koronawirusem z Chin

Jest mi bardzo przykro, że moja wypowiedź na kanale 112 o dopłatach wywołał tak burzliwą reakcję. Jestem nowy w polityce i jeszcze nie nauczyłem się odpowiadać na delikatne pytania.

Przeprosiny jednak nic nie dały. W kraju sprawa została już mocno nagłośniona, a internauci nie zostawiają na polityku suchej nitki. Młody poseł stał się też bohaterem wielu memów.

Drogi gaz przez wojnę w Donbasie

Stacja BBC News poinformowała, że ceny gazu na Ukrainie są wyższe dziesięciokrotnie. Cena surowca rośnie cały czas od 2014 r. ze względu na konflikt z Rosją i trudną sytuację w Donbasie.

Źródło: Radio ZET, YouTube

atak nuklearny na polskę

Andrzej Duda pogroził Władimirowi Putinowi palcem. „Rosja może się spodziewać odpowiedzi”

tajemnica pocałunku

Tajemnica pocałunków została ujawniona! Co oznaczają i jaką mają moc?