w ,

WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

16-kilogramowy szczur gigant pod Białymstokiem. To zdjęcie do dziś powoduje ciarki

Mieszkańcy nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli. Szczur gigant z Podlasia został uwieczniony na fotografii. Mimo upływu lat, internauci do dziś szukają tego zdjęcia w sieci.

szczur gigant z podlasia
Fot. białystok.naszemiasto.pl, Facebook

Choć od tego wydarzenia minęło już 8 lat, to do dziś mieszkańcy miejscowości w powiecie monieckim (pod Białymstokiem) wspominają 16-kilogramowego szczura giganta, którego udało się zabić i sfotografować.

Szczur gigant z Podlasia. To zdjęcie do dziś powoduje ciarki na plecach

Ten prawdziwy potwór został przez mieszkańców jednej z miejscowości leżącej pod Białymstokiem zabity. Nie było innego wyjścia. Informacja o tym niecodziennym i szokującym wydarzeniu pojawiła się w mediach w 2015 roku. Ludzie do dziś jednak wspominają to, co się wówczas stało. Niektórym pewnie do teraz śni się to po nocach.

Szczur gigant ważył 16 kilogramów. Po tym, jak go zabito, zrobiono mu zdjęcie. Ledwo można było go utrzymać. – 16-kilogramowy szczur zabity przez gościa w miejscowości koło Białegostoku – napisał w 2015 roku na Facebooku użytkownik mieszkający w tamtym regionie. Obok tekstu wrzucił również dokumentującą zdarzenie fotografię.

Gryzoń był imponujących rozmiarów. Możliwe jednak, że zdjęcie wykonano w specyficzny sposób, przez co wygląda na większego, niż był w rzeczywistości. Perspektywa ma znaczenia, a szczur został mocno przybliżony przez trzymającego go na kiju mieszkańca. Mimo wszystko ciarki same przechodzą po plecach.

Zdjęcie wykonano w powiecie monieckim, co po jakimś czasie ustalili dziennikarze portali bialystok.naszemiasto.pl. Kariera medialna szczura giganta z Podlasia trwa do dziś. Internauci, mimo upływu lat, do teraz wyszukują w Google zrobionej wtedy fotografii.

Naszym czytelnikom życzymy, aby nigdy nie musieli stawać oko w oko z takim potworem. A jeśli nawet Wam się przytrafi taka sytuacja, nie zapomnijcie wysłać nam zdjęcia.

patrycja markowska rozwod

Niepokojące słowa Patrycji Markowskiej. Złe wieści potwierdziły się. „Mam syna i muszę być dla niego silna”

jackowski o putinie 2022

Zaskakująca wizja Jackowskiego. Pokazał zdjęcie Putina. „Będą dwie rakiety, po nich erupcja lęku…”