w , ,

Tak wygląda dziś Krokodyl Dundee. Aktor ma 83 lata i ciężko go już rozpoznać

Kto nie oglądał tego kultowego filmu z przystojnym Paulem Hoganem w roli głównej? Australijska produkcja z 1986 roku to coś, do czego co jakiś czas wracamy.

krokodyl dundee cda cały film

Paul Hogan, niezwykle przystojny aktor i gwiazda australijskiego hitu pt. „Krokodyl Dundee” nie wygląda już tak, jak wtedy. Aktor ma dziś ponad 80 lat i jest mocno schorowany. Nie tak dawno udzielił wywiadu, w którym odniósł się do swojego coraz gorszego stanu zdrowia.

Krokodyl Dundee. Aktor nie przypomina już samego siebie

Paul Hogan to niezwykle przystojny (lata temu) aktor i gwiazda australijskiego hitu pt. „Krokodyl Dundee” nie wygląda już tak, jak wtedy. Aktor ma dziś ponad 80 lat i jest mocno schorowany. Nie tak dawno udzielił wywiadu, w którym odniósł się do swojego coraz gorszego stanu zdrowia.

W latach 80. wiele kobiet oddałoby mu swoje serce na ślepo. Góra mięśni, blond włosy i biały uśmiech to coś, co przyciągało fanki na całym świecie. Zagrał łącznie w dwóch filmach pod tym tytułem i chyba nie spodziewał się, że to będzie taki hit.

Ostatni raz w tej roli pojawił się na szklanym ekranie w 2001 roku. Po tym czasie słuch po przystojnym aktorze zaginął. Dziś pozostaje nam jedynie wracać do tych produkcji sprzed lat i powspominać złote czasy.

krokodyl dundee obsada
Fot. 9now.nine.com.au

Paul Hogan ma 83 lata. Sam o sobie mówi, że się rozpada

Dziś Paul Hogan to zaledwie cień tamtego aktora z lat 80. Niektórzy w ogóle nie są w stanie na pierwszy rzut oka go rozpoznać. Ma obecnie ponad 80 lat i cierpi na różne schorzenia i choroby. Te nasilają się i sprawiają, że – jak to określił – „wszystko zaczyna się rozpadać„.

Aktor skarżył się w jednym z ostatnich wywiadów telewizyjnych, że jego waga spada z dnia na dzień. Ostatnio nie jest w stanie już nawet otworzyć słoika. Mimo dość tłustej diety Hogan nie jest w stanie przytyć, co sprawia, że osłabienie organizmu daje się we znaki. W dodatku brakuje mu kondycji, bo ma rozrusznik serca.

Kariera aktora była dla Hogana intensywna, ale dziś cieszy się z tego, że jest niemal nieznany. Przez resztę dni cieszyć się będzie tym, że ma rodzinę i przyjaciół koło siebie i może na nich zawsze liczyć.

krzysztof jackowski jasnowidz wybory prezydenckie andrzej duda

Katar 2022. Jasnowidz Jackowski wytypował zwycięzcę. „To będzie historyczny mundial”

kasprzykowski telewizja klamie spektakl

Ostre słowa Kasprzykowskiego. Aktor nie ma złudzeń. „My wierzymy w te bajki, nawet nie czujemy, że…”