w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Gronkiewicz-Waltz otrzymała smutne wieści. Lekarze nie dawali jej nadziei

Hanna Gronkiewicz-Waltz otrzymała od lekarzy niepokojącą diagnozę na temat stanu swojego zdrowia. Bolesne skutki zdarzenia z przeszłości znów powróciły.

hanna gronkiewicz waltz zdrowie lekarze warszawa platforma obywatelska
Była prezydent stolicy usłyszała od lekarzy złą diagnozę. Fot. YouTube / Onet News (screenshot)

Hanna Gronkiewicz-Waltz otrzymała jakiś czas temu od lekarzy niepokojącą diagnozę na temat stanu swojego zdrowia. Bolesne skutki zdarzenia z przeszłości powróciły jak bumerang. Byłą prezydent Warszawy czeka długa rehabilitacja.

Gronkiewicz-Waltz ma kłopoty ze zdrowiem?

Była prezydent miasta stołecznego Warszawy jakiś czas temu była uczestnikiem groźnego wypadku, przez co musiała przejść dość trudną operację. Ból, stres i cierpienie, którego doświadczyła, to źródło złych wspomnień.

Polityk myślała, że od tamtego czasu będzie z jej zdrowiem tylko lepiej. Niestety ostatnie diagnozy lekarzy na temat stanu jej zdrowia nie napawają optymizmem.

POLECAMY:
Awaria Czajki. Rafał Trzaskowski poddaje się i prosi rząd o pomoc

Hanna Gronkiewicz-Waltz to już seniorka, bo ma 70 lat. To czas, kiedy o zdrowie trzeba dbać bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Po tym jak miała wypadek, wszyscy wybory Platformy Obywatelskiej wstrzymali oddech. Do dziś sytuacja poprawiła się tylko w pewnym stopniu.

Diagnoza lekarzy na temat stanu zdrowia byłej prezydent Warszawy jest jednoznaczna i nie pozostawia złudzeń. Po tym jak kilka lat temu złamała szyjkę kości udowej, została poddana bardzo skomplikowanemu zabiegowi wszczepienia endoprotezy biodra. Potem była bolesna i długotrwała rehabilitacja.

Lekarze nie dają byłej prezydent Warszawy nadziei na pełną sprawność

Złamałam szyjkę kości udowej, czego następstwem była operacja – ujawniła dziennikarzom „Faktu” Hanna Gronkiewicz-Waltz. Wspomnienia są bolesne, bo pamięta, z czym się zmagała i jak każdy kolejny dzień przepełniony był fizycznym bólem. Ten niestety powrócił.

Boli mnie szczególnie przy zmianie pogody. To jest dla mnie coś nowego, czego nigdy wcześniej nie odczuwałam – wyznaje była prezydent stolicy. Mimo sporego postępu w rehabilitacji i zauważalnej poprawy, Gronkiewicz-Waltz nie dostała od lekarzy dobrych wieści.

Lekarze mówią, że będzie trwała już do końca mojego życia! Chodzę na spacery, ćwiczę na rowerze stacjonarnym, to wszystko poprawia moją kondycję, a przecież to ona jest najważniejsza – przyznała z bólem Hanna Gronkiewicz-Waltz w rozmowie z „Faktem”.

POLECAMY:
Alicja Węgorzewska boi się szczepionki. „Nie wiem, jak wpłynie na moje zdrowie”

Wygląda na to, że to, co doskwiera, już nie opuści polityk do końca jej dni. My ze swojej strony życzymy mimo wszystko pogody ducha i nadziei w walce z tym bolesnym schorzeniem. Mamy nadzieję, że kolejne lata upłyną bez odczuwalnego dyskomfortu.

To jednak nie koniec złych wieści. Wypadek byłej prezydent stolicy miał miejsce w tym samym czasie, kiedy odeszła jej matka. Przez pobyt w szpitalu nie była w stanie w tych ostatnich chwilach być przy niej w szpitalu, czego do dziś – zgodnie z tym, co mówiła mediom – bardzo mocno żałuje.

małgorzata gosiewska wyksztalcenie zyciorys

Posłanka PiS zaliczyła wielką wtopę. Czy Polacy jej wybaczą? „Uderzam się w pierś”

tadeusz rydzyk lux veritatis oko press dotacja fundusz sprawiedliwości

Smute wieści na temat o. T. Rydzyka. Pozostaje mu się tylko gorliwie modlić