w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Dr Jacek Bartosiak zapowiada. Już w drugiej połowie marca „zrobi się duży szum”

Najbardziej rozpoznawalny i ceniony polski geopolityk dr Jacek Bartosiak nie ma złudzeń. W drugiej połowie marca wydarzy się coś, co może wywołać trzęsienie ziemi.

najlepsze miejsce na świecie bartosiak książka premiera
Fot. Facebook / 18 Dywizja Zmechanizowana

Czołowy i najpopularniejszy geopolityk w Polsce – dr Jacek Bartosiak – na 22 marca zaplanował  coś, co prawdopodobnie wielu z nas zaszokuje, a innych skłoni do przemyśleń i refleksji. Jest on przekonany, że w kraju w drugiej połowie marca będziemy mieli do czynienia ze dużym zamieszaniem.

Jacek Bartosiak zapowiada nową książkę. Premiera 22 marca

Myślę, że zrobi się duży szum. Na pewno duża dawka wywołanych emocji skłoniła mnie w wersji ostatecznej do sięgnięcia po maskę alfabetu greckiego, jednak bez rezygnacji z opisu procesu naszych interakcji w S&F z polską wieżą, czyli systemem publicznym – napisał na Twitterze dr Jacek Bartosiak.

Chodzi o nową książkę. Jacek Bartosiak „Najlepsze miejsce na świecie” pisał długo, ale wygląda na to, że warto było na tę pozycję czekać. Właśnie ruszyła przedsprzedaż, a dzieło ukaże się w księgarniach  22 marca 2023 r. Już wiadomo, że książka ta wywoła zamieszanie w polityce i nie tylko.

O co chodzi Bartosiakowi z greckim alfabetem? Okazało się, że czytelnicy będą mieli z tej książki nie tylko wielką porcję wiedzy, ale i frajdy. – Ukryłem za literami alfabetu greckiego znane postacie polskiego życia publicznego. I odpowiednio poprowadziłem opowieść tak, by nie można było łatwo odszyfrować kto, co i jak – stwierdził autor.

„Najlepsze miejsce na świecie”. Bartosiak. Nowa książka to może być bomba. „Czytelnik będzie bardzo zaskoczony”

Jak stwierdził dr Bartosiak, książka, którą swoją premierę będzie miała 22 marca, jest jedną z jego najbardziej osobistych. Ma to być opowieść o wszystkich nas – Polakach, ale też o tym, jak w Polsce działa kraj w obliczu wojny na Ukrainie.

Autor opisuje tam nie tylko swoje doświadczenia. Snuje też opowieść o tym, jaka może być Rzeczpospolita, jeśli politycy będą odważni, by podjąć dobre decyzje.

Wydawnictwo Literackie deklaruje, że nowa książka Jacka Bartosiaka da wszystkim Polakom odpowiedzi na pytania, które każdy z nas powinien sobie zadać, jeśli chcemy być narodem świadomym swojej roli w historii.

Najlepsze miejsce na świecie” to również spora dawka wiedzy, która uświadamia, że tak zwane dobre czasy się skończyły, wkroczyliśmy bowiem w czasy niepewne i obarczone dużym prawdopodobieństwem globalnego konfliktu o panowanie nad globem. To także opowieść o roli Polski w tym nowym świecie – o szansach i zagrożeniach.

abonament rtv radio w samochodzie

Będą kary za… radio w samochodzie. Od stycznia 2023 roku kierowcy zapłacą sporo więcej

książki bartosiak zychowicz wolski

Geopolityka. Książki, które trzeba przeczytać. Oto lista najciekawszych pozycji