w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Kobieta zrobiła to przy bankomacie. Policja apeluje! Koszmarny błąd, a potem kara

Pozornie zwykła wypłata pieniędzy z bankomatu skończyła się źle nie tylko dla posiadaczki konta, ale też dla kolejnej osoby, która pojawiła się przy maszynie.

bankomat zabrał kartę
Fot. Policja / FB

O sprawie dowiedzieliśmy się z profilu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Pozornie zwykła wypłata środków z bankomatu spowodowała lawinę przykrych konsekwencji. Dlatego funkcjonariusze apelują o rozwagę i mówią, na co trzeba bezwzględnie uważać.

Wypłata z bankomatu przerodziła się w koszmar. Na co trzeba uważać?

Jak czytamy na profilu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, do dramatycznego zdarzenia doszło 19 października 2022 r. w Trzemesznie. Mieszkanka tego miasta chciała po prostu wypłacić środki z bankomatu. Włożyła kartę, wpisała PIN, podała kwotę wypłaty, zabrała kartę i w tym momencie wszystko się zaczęło.

Bankomat nie wypłacił pieniędzy od razu, kobieta więc po prostu odeszła uznając, że maszyna ma awarię. Nie skorzystała z możliwości i nie poinformowała o tym pracowników banku. Nie złożyła też w banku żadnej reklamacji i nie zgłosiła tego przez bankową infolinię.

To był początek niekorzystnych zdarzeń. Chwile potem okazało się, że bankomat pieniądze jednak wypłacił. Doszło do tego z opóźnieniem, gdy przy maszynie stanęła już inna klientka również chcąca wypłacić pieniądze. Ta jednak bez zastanowienia cudze pieniądze zabrała i naraziła się na odpowiedzialność karną.

Wypłata z bankomatu przerodziła się w koszmar. Na co trzeba uważać?

Jak czytamy na profilu policji na Facebooku, chwila roztargnienia – choć może przytrafić się każdemu z nas – może być początkiem przykrych zdarzeń. Dlatego warto pamiętać, że jeżeli stanie się tak, że zostawimy gotówkę w bankomacie, nie oznacza to z góry, że środki te zostały bezpowrotnie stracone.

Poszkodowana ostatecznie udała się na Komisariat Policji w Trzemesznie i złożyła zawiadomienie o przywłaszczeniu należącego do niej  banknotu o nominale 100 zł.

Funkcjonariusze natychmiast wybrali się na miejsce zdarzenia, zabezpieczyli monitoring z kamery umieszczonej obok bankomatu i szybko ustalili, kto zabrał „stówę„. Była to 40-letnia trzemesznianka, którą ukarano mandatem w wysokości 500 zł.

sławomir dudek for ekonomista

Ekonomista ujawnia, co rząd Morawieckiego ukrywa przed Polakami. „Doszliśmy do ściany”

jajecznica przepis magdy gessler

Robiąc jajecznicę popełniamy te błędy. To dlatego jej smak odbiega od ideału