w ,

KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Chłopiec napotkał bezpańskie psy wracając ze szkoły. Zrobił coś, co wyciska łzy. Wszystko się nagrało

Niesamowita historia. Jak widać nie trzeba wiele, by świat stał się lepszy. Udowodnił to ten chłopiec, którego zachowanie nagrał z okna mieszkaniec osiedla.

chłopiec przytula bezpańskie psy nagranie
Fot. YouTube / Animal Buddy

Mały chłopiec o imieniu Ibrahim zyskał właśnie ogromną popularność na całym świecie. Wszystko za sprawą osoby, która mieszkała w pobliżu i z okna bloku nagrała telefonem jego zachowanie względem dwóch bezdomnych psów. Nie mógł zabrać ich ze sobą, ale zrobił coś, co przywraca wiarę w ludzi.

Chłopiec przytula bezpańskie psy podczas powrotu ze szkoły

Gdy mały Ibrahim wracał do domu po lekcjach, napotkał bezpańskie psy siedzące przy chodniku. Oczywiście nie mógł wziąć ich ze sobą, by zapewnić im lepszy byt, ale nie pozostał wobec nich całkowicie obojętny – wręcz przeciwnie. To, co zrobił, wywołało ogromne poruszenie na całym świecie.

Co takiego zrobił chłopiec? Cofnął się, podszedł do psów i po prostu je mocno przytulił i wygłaskał. Dał im nadzieję i być może chwilowo przywrócił wiarę w człowieka. Najlepsze w tej historii jest jednak to, że Ibrahim nie miał pojęcia, że całe zajście nagrywa mieszkająca w pobliżu osoba, która poruszona chwyciła za telefon i wszystko uwieczniła.

Nagranie szybko trafiło do sieci i zostało masowo udostępnione do tego stopnia, że tematem zainteresowały się media. Dzięki dziennikarskiej pracy dowiedzieliśmy się też, co to za chłopiec o tak szlachetnej postawie i ogromnym sercu.

Dzięki takim ludziom świat staje się na chwilę lepszy

Okazało się, że pochodzi z Czeczenii. – To Ibrahim. Chodzi do szkoły z moją córką i pomaga jej nosić torbę. To bardzo miły i uroczy młody człowiek – miała powiedzieć w rozmowie z portalem The Dodo przyjaciółka rodziny chłopca.

Film został już na YouTube wyświetlony ponad 160 tys. razy. Pod nim pojawiły się również polskie komentarze. – Jesteś moim idolem młody, pozdrowienia dla Ciebie i całej twojej rodziny .Jesteś wielki – napisał jeden z internautów.

Ibrahim już jest wartościowym, wspaniałym Człowiekiem. Serdecznie pozdrawiam Jego i Mamę, której gratuluję takiego wychowania Syna. Ewa z Polski.

Nagranie wywołujące łzy pokazujące jego postawę wobec czworonogów możemy zobaczyć poniżej. Pozostaje mieć nadzieję, że ktoś teraz na fali popularności postanowi adoptować pieski, a młodemu człowiekowi podziękuje za bezinteresowność.

jackowski najnowsze przepowiednie

Dramatyczna wizja Jackowskiego. „Boję się o nasz kraj”. „Prezydent ma już przygotowaną odezwę”

blokada stron dla dorosłych w polsce

PiS ma kolejny kontrowersyjny pomysł. Polacy zostaną odcięci od części internetu