w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ

Polski reumatolog ujawnił prawdę o skuteczności Pfizer. „To się samo komentuje!”

Znany w mediach społecznościowych lekarz ujawnił na Facebooku nowe informacje na temat szczepionki firmy Pfizer.

pfizer skuteczność wpływ covid szczepienia na płód ciążę płodność bartosz fiałek facebook
Fot. Facebook / bfialek https://www.facebook.com/bfialek

Bartosz Fiałek, popularny w ostatnich miesiącach lekarz w przestrzeni internetowej, przekazał na Facebooku nowe wieści na temat szczepionki firmy Pfizer.Chodzi o skuteczność preparatu przeciwko nowym, egzotycznym mutacjom koronawirusa.

Pfizer. Polski lekarz ujawnia nowe wyniki badań. Jest zaskoczenie

Lekarz Bartosz Fiałek nie ujawnił autorskich badań, a jedynie – jak zawsze – podzielił się nowymi odkryciami. Medyk regularnie śledzi nowinki dotyczące walki z epidemią, jak i medyczną prasę, w której publikowane są najnowsze wyniki badań nad skutecznością szczepień.

To co ujawnił, na pewno ucieszy tych, którzy zaszczepili się Pfizerem. W medycznym piśmie pt. „The New England Journal of Medicine” opublikowano najnowsze wyniki badań dotyczące skuteczności szczepionki Pfizer-BioNTech. Tym razem analizie poddano grupę dwukrotnie zaszczepionych 400 tys. osób pochodzących z Kataru.

Ekstremalnie wysoka skuteczność, również wobec niepokojących wariantów koronawirusa SARS-2 – napisał Bartosz Fiałek na swoim Facebooku. Radości pod postem nie było końca.

Wyniki, które Wam tutaj przedstawię, są fantastyczne! Skupię się na grupie osób, tzw. fully vaccinated, czyli w pełni zaszczepionych (osoba, która otrzymała 2 dawki preparatu mRNA przeciw COVID-19 i od podania II dawki minęło minimum 14 dni).

Skuteczność szczepionki Pfizer. Bartosz Fiałek: „Wyniki są fantastyczne!”

U osób, które zostały zaszczepione podwójnie, ochronę przeciw wariantowi brytyjskiemu koronawirusa oceniono na 89,5 proc., a południowoafrykańskiemu na 75%. Jeśli chodzi o ciężki przebieg choroby oraz śmierć, w przypadku brytyjskiego wariantu ryzyko takie praktycznie nie istnieje, podobnie w przypadku wariantu pochodzącego z Afryki.

Biorąc pod uwagę wszystkie warianty, jakie są obecnie znane, Pfizer chroni przed śmiercią lub ciężką hospitalizacją aż w 97,4 proc.

Te rezultaty są potwierdzeniem przeogromnego sukcesu wynalazców metody mRNA oraz osób, które wykorzystały ją do produkcji szczepionek przeciw COVID-19. To się samo komentuje! – stwierdził wyjątkowo zachwycony wynikami badań Bartosz Fiałek.

Wpływ COVID-19 na ciążę i płodność. Nowe informacje

Również udostępnione przez lekarza badania na temat wpływu COVID-19 na płodność (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), pokazują brak zmian w zakresie parametrów męskiego nasienia (spermy). Niestety sama choroba COVID-19 wpływa istotnie negatywnie na płodność obu płci.

Te doniesienia naukowców potwierdzają kolejny raz zasadność szczepień również wśród osób, które w przyszłości mają zamiar starać/starają się o dziecko.

Źródło: Facebook

analiza logistyczna

Doradztwo i analiza logistyczna – co oferują i kiedy warto z nich skorzystać?

isakowicz zaleski rak

PILNE. Znany polski ksiądz ma raka. Nie miał pojęcia o chorobie. „Nic mnie nie bolało”