w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA!

Kuferek z programu „Jeden z dziesięciu”. Sznuk ujawnił zawartość. „Ciągle państwo pytają…”

Miłośników prowadzonego przez Tadeusza Sznuka popularnego teleturnieju w Polsce nie brakuje. Sporo osób zastanawia się jednak, co w nagrodę otrzymują uczestnicy.

kuferek jeden z dziesięciu
Fot. TVP / Jeden z dziesięciu (odc. 3 edycja 130)

Nie tylko teleturniej „Jeden z dziesięciu” sam w sobie intryguje widzów. To po „Familiadzie” najchętniej oglądane show w telewizji. Spora część widzów zastanawiała się jednak od dawna, co w nagrodę otrzymują uczestnicy. Wszystko właśnie wyszło na jaw.

„Jeden z dziesięciu”. Co znajduje się w kuferku? Sznuk ujawnia

Jeden z dziesięciu” to od lat prowadzony przez uwielbianego Tadeusza Sznuka. Grę możemy podziwiać na ekranach telewizorów od 3 czerwca 1994. Mało kto wie, że teleturniej nie został wymyślony w Polsce i jest to jedynie nasza wersja zagranicznego „Fifteen to One” emitowanego na antenie kanału Channel 4.

To nie jedyna tajemnica, o której wiele osób nie wiedziało. O wiele ciekawsza jest sprawa kuferka z nagrodami, który otrzymują uczestnicy teleturnieju „Jeden z dziesięciu„. Wielu jego zawartość intryguje nie mniej, niż sama gra. Ta zbiera przed telewizorami miliony widzów.

Tajemnica wnętrza kuferka został właśnie ujawniona. Do tej pory krążyły na ten temat jedynie legendy i przypuszczenia. Do tej pory nie było o tym w mediach żadnej informacji, ale też widzowie nie interesowali się tym upominkiem rozdawanym pod koniec gry. Prowadzący Tadeusz Sznuk zabrał w tej sprawie głos, a mgła tajemnicy została rozwiana.

Jak dowiadujemy się z serwisu internetowego aju.pl, gospodarz programu raz na zawsze postanowił rozwiać wątpliwości, które narosły przez lata. W jednym z ostatnich odcinków ujawnił, że w kuferkach rozdawanych uczestnikom znajdują się… eleganckie zegarki.

Ponieważ państwo pytają ciągle, te pamiątki to eleganckie zegarki – powiedział pod koniec jednego z odcinków Tadeusz Sznuk. Nie wiemy jednak, jakiej firmy są to upominki i jak wyglądają. Nie ma o tym żadnej wzmianki na planszy końcowej.

magda gessler sałatka jarzynowa przepis

Gessler ujawnia, jaki składnik psuje każdą sałatkę jarzynową. Polacy robią to źle

Kwaśniewski emerytura

Emerytura Aleksandra Kwaśniewskiego ujawniona! Kwota szokuje. „Nie narzekam, ale…”