w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Lepper powiedział TO w mediach. Chwilę później już nie żył. Czy to prawdziwa przyczyna jego śmierci?

Choć od śmierci Andrzeja Leppera minęło już wiele lat, to nad tą sprawą nadal unosi się aura tajemniczości. Spora część Polaków do dziś nie wierzy, że było to samobójstwo.

andrzej lepper śmierć grób gdzie mieszkał
Fot. Wikipedia / Fot. Beno (CC BY-SA 4.0); Lukasz2 (CC BY-SA 3.0)

Gdy w 2007 roku Andrzej Lepper z hukiem opuścił koalicję z Prawem i Sprawiedliwością, pojawił się w wielu redakcjach mediów ogólnopolskich ujawniając wiele niekorzystnych dla PiS informacji. Przez kolejne lata wygarniał konkurentom politycznym w Sejmie różne sprawy z mównicy. Czy to prawdziwa przyczyna, że Leppera nie ma już z nami?

Andrzej Lepper. Tajemnicza śmierć. Nie każdy wierzy w samobójstwo

5 sierpnia rodzina Andrzeja Leppera obchodzi kolejną rocznicę jego tajemniczej śmierci. Oficjalnie mówi się, że popełnił samobójstwo, ale tuż przed śmiercią wiele razy ostrzegał, że ktoś na niego poluje i wszystko może się wydarzyć. Czy to możliwe, że słowa, które wypowiedział po rozpadzie koalicji Samoobrony z PiS w 2007 roku, okazały się gwoździem do trumny?

Rozpad koalicji spowodował, że kolejne dwie kadencje rządziła w Polsce Platforma Obywatelska wraz z Polskim Stronnictwem Ludowym. Miedzy innymi utrata władzy przez Jarosława Kaczyńskiego spowodowała, że w relacji między Lepperem a prezesem Prawa i Sprawiedliwości iskrzyło.

Zdaniem niektórych polityków i komentatorów sceny politycznej Andrzej Lepper powiedział wówczas wiele słów i wygłosić sporo tez, które mogły być powodem jego zgonu i wcale nie musiało to być samobójstwo.

Myślałem, że Jarosław Kaczyński jest mimo wszystko człowiekiem, a to potwór polityczny. W nim w ogóle nie ma człowieczeństwa. On sobie zaplanował Polskę swoich marzeń. I się przed niczym nie cofnie, żeby się te marzenia spełniły – powiedział wówczas Lepper w rozmowie z mediami. W kolejnych latach ujawniał sporo niewygodnych informacji na temat polskich polityków różnych opcji.

Znajomi ostrzegali go, że takie zachowanie mu zaszkodzi

Co takiego zatem powiedział Lepper, że między nim a Kaczyńskim relacje były zimne jak lód? Przede wszystkim wygarnął mu, że chce podporządkować sobie kraj za wszelką cenę i wykorzystuje do tego kwity sprzed lat. Celem Kaczyńskiego miała być też władza przez minimum kilka kadencji z rzędu.

Można powiedzieć, że te słowa były prorocze, bo obecnie dobiega końca druga kadencja rządu Zjednoczonej Prawicy. Wiele wskazuje na to, że trzeciej może nie być, a jeśli nawet PiS wygra te wybory, to nie będzie szansy na skonstruowanie rządu większościowego.

Prezes Trybunału ustala skład sądzący. Ich prezes dopilnuje, żeby w ważnych sprawach orzekali sędziowie, którzy nie zawiodą PiS. Dyspozycyjny Sejm, dyspozycyjny Senat, dyspozycyjni sędziowie, swój prezydent, swoje służby i media. Celem jest pełnia władzy – powiedział lata temu Andrzej Lepper przewidując, co stanie się za kilka lat. Czasu tego nie doczekał.

Dziś część polityków Prawa i Sprawiedliwości nie ma do Leppera pretensji za to, co stało się w 2007 roku. Wręcz przeciwnie. Na przykład europoseł Ryszard Czarnecki otwarcie wyraził w rozmowie z „Super Expressem” przekonanie, że Lepper sam się nie zabił. – Zawsze dzwonił do żony i pytał o zwierzęta, o gospodarkę. Tacy ludzie nie popełniają samobójstwa – przyznał polityk.

Jego zdaniem cała ta historia ze śmiercią Andrzeja Leppera jest dziwna. Lepper był w posiadaniu ogromnej wiedzy na temat polskich polityków i w pewnym momencie zaczął o tym coraz głośniej mówić między innymi z mównicy w Sejmie (nagranie poniżej).

Wygląda więc na to (i to w rozmowie z PAP potwierdził Ryszard Czarnecki z PiS, że Lepper mógł komuś poważnie nacisnąć na odcisk i ujawnić opinii publicznej powiązania biznesowe i ekonomiczne. Zyskał bowiem wiedzę, którą powinien zachować dla siebie. On wolał dla dobra narodu i obywateli podzielić się tym z opinią publiczną.

Źródło: TVN24, Twitter, Super Express, Wprost

mołdawia ostrzega wojna na ukrainie putin

Po Ukrainie TEN kraj może być następny? Armia rosyjska ujawniła kolejny cel ataku

pies żegna chorego pana nagranie wzruszające łzy ostatnie pożegnanie w szpitalu

Pies żegna umierającego właściciela. To NAGRANIE prosto ze szpitala wyciska łzy