w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Ostra reakcja Makłowicza na pytanie internauty. „Czemu pan takie bzdury powtarza?”

Jedna z najbardziej lubianych polskich twarzy kulinarnych zagotowała się. Wszystko po przeczytaniu pytania od jednego z internautów. O co poszło?

robaki w jedzeniu makłowicz
Fot. Newseria

Robert Makłowicz jest dla wielu naszych rodaków prawdziwą twarzą kulinarnego świata. Tym razem jeden z internautów zapytał go, co podróżnik sądzi o głośnej w ostatnim czasie sprawie jedzenia robaków. Po tym pytaniu celebryta natychmiast się zagotował i wygłosił kilka ostrych zdań.

Makłowicz zagotował się po pytaniu internauty. Poszło o robaki

Polski dziennikarz i krytyk kulinarny – Robert Makłowicz – to jedna z bardziej cenionych polskich postaci telewizyjnych. Od pewnego czasu jest on też wideoblogerem i za pośrednictwem portalu YouTube wchodzi w interakcję ze swoimi widzami i pokazuje im, jak wygląda kuchnia w innych krajach świata.

Nikt tak nie opowiada o jedzeniu jak Makłowicz. Można powiedzieć, że to prawdziwy guru kulinarnego felietonu. Informacje przez niego przekazywane są z ogromnym dystansem nie tylko do siebie, ale też z wielkim poczuciem humoru. To dlatego krytyk kulinarny zyskał tak dużą rzeszę fanów.

W ostatnim czasie w mediach żywy jest temat jedzenia robaków. Portale informacyjne oraz gazety rozpisują się, że opozycja w Polsce chce zmusić nas do jedzenia owadów i jednocześnie ma zamiar zakazać sprzedaży mięsa. Pytanie na ten temat postanowił Makłowiczowi zadać jeden z internautów. Ten ostro zareagował.

Robert Makłowicz na pytanie o jedzenie robaków zareagował jednoznacznie. Krytyk nie był nim specjalnie zaskoczony. Bardziej poszło o sposób, w jaki pytanie zostało zadane, które wskazywało na to, że internauta miał w głowie z góry założoną tezę.

„Czemu Pan takie bzdury powtarza?”

Czy jest pan za zastąpieniem mięsa robakami, jak nam szykuje Unia i Platforma Obywatelska? – spytał Makłowicza internauta. Krytyk kulinarny nie wytrzymał i stanowczo zareagował. – Panie Mateuszu, czemu Pan takie bzdury powtarza i jeszcze publicznie się nimi dzieli? – stwierdził podróżnik. Dalej było jeszcze ostrzej.

Jak przyznał Makłowicz, obraz tematu robaków w mediach jest całkowicie nieprawdziwy i Unia Europejska wcale nie ma zamiaru zmuszać nikogo do jedzenia robaków. Zdaniem krytyka kulinarnego to wszystko, co w mediach czytamy o robakach, to zwykła propaganda i głupota.

Jak ona (Unia Europejska – przyp. red.) Pana do tego zmusi? Komisarz będzie Pana nocował i łyżeczką wprowadzał robaki do ust? (…) To jest taka sama głupota, jak to, że Unia każe prostować banany – stwierdził ostro Makłowicz w odpowiedz na zadane pytanie.

Na koniec Makłowicz zgodził się z faktem, że Unia Europejska co prawda dopuściła już do obrotu wyroby wykonane z owadów. Jednocześnie uspokoił. nie ma takiej możliwości, aby ktokolwiek kogokolwiek odgórnie zmuszał do ich spożywania. Ciekawe, czy internauta z takiej odpowiedzi jest zadowolony.

Legenda rocka nie żyje! To on założył jeden z najbardziej znanych zespołów na świecie

morawiecki koronawirus lockdown

Morawiecki zapowiada porządki w wydatkach. To z tych pieniędzy wypłaca dodatkowe emerytury