w

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Kiedy koniec wojny na Ukrainie? Doradca Zełenskiego ujawnił datę. „Jeśli wszystko pójdzie dobrze…”

Z wywiadu, którego udzielił doradca prezydenta Ukrainy niemieckiej gazecie, wynika, że wojna na Ukrainie ma szansę się niebawem zakończyć.

kiedy koniec wojny na ukrainie

Wszyscy zadają sobie to pytanie – kiedy koniec wojny w Ukrainie? Wiele wskazuje na to, że dzięki broni płynącej z USA może to nastąpić szybciej niż później. Możliwą datę zakończenia działań zbrojnych ujawnił Mychajło Podolak, doradca prezydenta Ukrainy.

Koniec wojny na Ukrainie. Doradca Zełenskiego ujawnił datę

Doradca Wołodymyra Zełenskiego po raz pierwszy ujawnił możliwą datę, kiedy może zakończyć się okrutny konflikt na Ukrainie. Wszystko zależeć będzie jednak od wielu czynników. Słowa te padły w trakcie rozmowy z niemieckim dziennikiem „Bild„.

Wojna (nazywana przez Władimira Putina specjalną operacją wojskową) na Ukrainie trwa od 24 lutego, choć początkowo miały to być zaledwie trzy dni. Rosja musi mierzyć się z pasmem niepowodzeń i strat. Nic nie daje nadziei na odmianę losu żołnierzy Putina. Bolesne straty z każdym dniem są coraz większe.

W obliczu kryzysu energetycznego wiele osób w całej Europie zadaje sobie pytanie, kiedy możliwe jest zakończenie tej wojny. Między innymi o to pytany był przez niemieckich dziennikarzy doradca prezydenta Ukrainy – Mychajło Podolak. Jego zdaniem „jeśli wszystko pójdzie dobrze, wojna może zakończyć się już zimą tego roku lub wiosną 2023 roku”.

Podolak: „Ukraina jest gotowa do zwycięstwa”

Jesteśmy świadomi, że nie może to nastąpić z dnia na dzień. Nawet jeśli dziś zdecydujemy, że potrzebujemy określonej ilości broni, nie oznacza to, że jutro będzie ona w magazynie, a pojutrze – na polu bitwy – stwierdził w wywiadzie Podolak.

„To także kwestia tego, czy Ukraina jest gotowa do zwycięstwa, a jest. Ukraina jest gotowa do zwycięstwa. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wojna może zakończyć się zimą lub wiosną 2023 roku” (Mychajlo Podolak).

Doradca Wołodymyra Zełenskiego jest zdania, że konflikt z Rosją ma szansę zakończyć się nawet przed końcem roku, jeżeli spełnione zostaną niektóre z warunków. Wszystko zależeć będzie nie tylko od pogody (Rosjanie nie są gotowi do walki z powodu braku zimowych ubrań), ale też od podejścia ze strony liderów Europy i dostaw broni z krajów NATO.

17 listopada prezydent Ukrainy uznał, że zakończy wojnę całkowite odbicie Krymu i Donbasu. W ostatnich dniach ustalono, że na front pojedzie kolejna ogromna dostawa czołgów, w tym Abrams i Leopard. Coraz głośniej też mówi się o wysłaniu na Ukrainę samolotów bojowych F-16.

nowelizacja kodeksu karnego

14 marca wchodzą w życie zmiany w prawie! Sąd zabierze auto i wsadzi nas do więzienia

fundusz kościelny kwota finansowanie kościoła

Ile kościół dostanie pieniędzy z podatków w 2023 roku? Włosy stają dęba. Rekordowa kwota