w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Nie próbuj tego robić przy kasie samoobsługowej. Klientka wpadła. Grozi jej więzienie

Rodacy często próbują przy kasach samoobsługowych różnych sztuczek. Jedną z takich osób złapano na gorącym uczynku. Grozi jej wysoka kara.

biedronka lidl kaufland kasa więzienie

Czy było warto kombinować, by zaoszczędzić 11 zł na zakupach w markecie? Wiele osób w Polsce robi to regularnie korzystając z kas samoobsługowych w hipermarketach i dyskontach. Większość nie wie, że za takie coś można wylądować za kratkami.

Kasy samoobsługowe. Jak oszukać? Lepiej tego nie rób

Pewna klientka „zaoszczędziła” aż 10,82 zł na zakupach, które robiła w ulubionym dyskoncie. Okazało się jednak, że te zakupy będą ją sporo kosztować i nie opłacało się oszukiwanie. Po tym, co zrobiła, zagrożono jej pozbawieniem wolności nawet do ośmiu lat.

Komenda Powiatowa Policji w Chrzanowie na gorącym uczynku złapała kobietę, która w trakcie zakupów świątecznych narobiła sobie niezbyt świątecznego bigosu.

35-letnia mieszkanka gminy Libiąż wpadła na pomysł, że wykorzysta kasę samoobsługową w hipermarkecie do oszustwa. Na kasie kładła kolejno różne owoce, ale wszystkie kasowała jako grejpfruty. Wszystko po to, by zapłacić mniej niż rzeczywista wartość śliwek, mandarynek i gruszek, które znalazły się w jej koszyku – poinformowało biuro prasowe komendy policji w Chrzanowie.

Jak oszukać kasę samoobsługową? Przestrzegamy cwaniaków

Jak widać, niezbyt uczciwa obywatelka chciała zaniżyć koszt swoich zakupów o niespełna 11 zł. Niezbyt jej się to jednak opłacało. Działała z premedytacją wykorzystując do tego konkretną promocję na wybrane owoce.

W dniu, kiedy robiła zakupy, obowiązywała niższa promocyjna cena na grejpfruty. Policja jest przekonana, że kobieta nie wiedziała, że tak łatwo oszukać sklepu się nie da, bo kasy samoobsługowe są odpowiednio zaprogramowane, by takie nieprawidłowości wykryć. Złodziejstwo szybko wyszło na jaw, a sklep wezwał policj

.- Przypominamy, że dla popełnienia przestępstwa oszustwa nie jest istotna wysokość szkody majątkowej, gdyż zgodnie z art. 286 §1 Kodeksu Karnego kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8 – tłumaczy KPP w Chrzanowie.

magda gessler sałatka jarzynowa przepis

Gessler ostrzega przed Wielkanocą. Ten składnik popsuje Twoją sałatkę jarzynową

500 plus na psa i kota

500 plus dla psa i kota. Nowy pomysł polityków wzbudza mieszane uczucia