w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Olaf Lubaszenko zrzucił aż 80 kg. Wystarczyło, że usunął z diety jeden produkt

Aktorowi udało się pozbyć aż 80 kilogramów. Dziś wygląda jak nowo narodzony. Kto by pomyślał, że to wszystko dzięki prostej zmianie diety?

olaf lubaszenko schudł
Fot. YouTube / RadioZet / Superstacja (screen)

Olaf Lubaszenko to jeden z najbardziej popularnych polskich aktorów. Miał jednak w ostatnim czasie sporo problemów ze zdrowiem oraz – przede wszystkim – z wagą. Przebył długą drogę, aby znów być w formie. To zadziwiające, ale schudł aż 80 kg!

Olaf Lubaszenko schudł aż 80 kg. Zadziwiająca metoda

Aż trudno w to uwierzyć, ale aktor w pewnym momencie ważył aż 165 kg. To wielki problem zważywszy, że Lubaszenko nie należy do wybitnie wysokich osób. Jego wzrost to zaledwie 179 cm. Można sobie więc tylko wyobrazić, jak wielkim problemem była dla niego tusza.

Otyłość była u Lubaszenki sporym problemem. Wywołała ją cukrzyca typu 2 oraz nadciśnienie. To wszystko w pewnym momencie wywołało również depresję. Dziś aktor chętnie opowiada w mediach o swoim sukcesie. Nic dziwnego, w końcu udało mu się po długiej walce stracić aż 80 kg! Jak tego dokonał?

Olaf Lubaszenko walczył z nadwagą dość długo. Jak jednak wskazywał w licznych wywiadach, waga była w jego przypadku jedynie efektem chorób, a nie przyczyną. Po latach udało mu się jednak zwalczyć przyczynę, pozostał efekt. Z tym również trzeba było coś w końcu zrobić.

„Depresja i otyłość są ze sobą zgrane i dopasowane”

Nie ma znaczenia, co było pierwsze – depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny – wyznał niedawno w rozmowie z dziennikarzami „Newsweek Polska” Lubaszenko.

Z rozmowy z Radiem ZET dowiedzieliśmy się z kolei, że mało brakowało, a rzeczywiście doszłoby do operacji. Olaf Lubaszenko jednak bardzo się jej obawiał i to właśnie ten strach, który go obleciał, był motorem napędowym zmian. – Następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć – mówił dziennikarzom.

Nie oznacza to jednak, że nie trzeba było zmienić diety. Bez odpowiedniego odżywiania nie ma bowiem mowy o odchudzaniu. Czego pozbył się aktor ze swojej diety i czemu zawdzięcza tak cudowną przemianę?

Z jadłospisu Lubaszenki zniknęła przede wszystkim cola i inne lubiane do tej pory przez niego napoje o dużej zawartości cukru. Wystarczyło tylko i aż tyle, by doszło do ogromnej zmiany nie tylko wizualnej, ale też samopoczucia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olaf Lubaszenko (@lubaszenkoo)

Oczywiście dieta współgrała też z intensywnym wysiłkiem fizycznym. To wszystko sprawiło, że aktor cieszy się dziś dobrym zdrowiem. Gratulujemy wytrwałości!

osteoporoza objawy przyczyny lekarze apelują epidemia wizyta lekarska profilaktyka

Lekarze i pacjenci apelują. Osoby z tym schorzeniem mogą nie dostać pomocy

dezinformacja rosyjska sykulski

PiS zmienia pilnie kolejne przepisy. Za ten czyn będzie kara co najmniej 8 lat więzienia