w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Oficer GRU ujawnia, kiedy zabiją Putina. Zapowiada zamach na prezydenta Rosji. „Nie dożyje do…”

Rozmowa stacji Polsat News z byłym oficerem sowieckiego wywiadu rzuciła nowy, ciekawy cień na to, co dzieje się nie tylko na Ukrainie, ale i w głowie Putina.

putin zamach na putina suworow
Fot. Sławek - alteration of Suworow Wiktor (wikipedia); YouTube / CNBC International TV (screen)

Wiktor Suworow, były już oficer sowieckiego wywiadu (GRU), odniósł się do wydarzeń na Ukrainie oraz osoby Władimira Putina. Ciekawym wątkiem wywiadu przeprowadzonego z nim przez Polsat News był potencjalny zamach na prezydenta Rosji.

Prezydent Rosji zginie w zamachu? Były oficer GRU ujawnia datę

Jakie są rzeczywiste szanse na to, że Putin dożyje do końca 2023 roku i czy jest szansa na to, że ktoś z jego otoczenia przerwie wojnę? Były oficer GRU, Wiktor Suworow, ocenia,, że scenariusz, w którym Putin ginie w zamachu jest coraz bardziej możliwy.

Kiedy może to nastąpić? Suworow pokusił się o wnikliwą analizę i nawet podał potencjalną datę śmierci Putina. To by oznaczało prawdziwie krwawy zamach stanu, w efekcie czego w Rosji zmieni się władza.

Suworow w rozmowie ze stacją Polsat News („Gość Wydarzeń„) zapowiedział wprost, że śmierć Putina jest blisko. Przyznał, że z powodu sankcji sytuacja jego kraju jest dramatyczna, a z każdym miesiącem będzie coraz gorzej.

Były oficer przyznał też, że istnieje wielka szansa na to, że to rosyjscy bogacze i oligarchowie, którzy zdobyli kosmiczne majątki dzięki Putinowi, sami odsuną go od władzy tracąc cały dorobek swojego życia. Jaki będzie los tyrana z Kremla, który mimo kryzysu nadal ma ogromne wsparcie swojego ludu?

Wiktor Suworow: „Titanic już idzie na dno, trzeba uciekać”

Ludzie widzą, że Titanic już idzie na dno i trzeba uciekać. Trzeba zająć miejsce w łódce, żeby gdzieś uciec. Putin zostanie zamordowany, coś z nim zrobią, usuną go. Nie chcę przewidywać, nie lubię tego, ale wyrażę swój osobisty punkt widzenia. Nie dożyje do Bożego Narodzenia – przyznał odważnych słowach oficer.

Niekorzystny scenariusz dla prezydenta Federacji Rosyjskiej, Władimira Putina, przewiduje również polski generał Roman Polko. Jego zdaniem przewrót na Kremlu jest nieunikniony, a zmiana władzy w Rosji to kwestia bardziej krótkiego, niż dłuższego czasu.

Coraz bardziej nerwowe ruchy wskazują, że Putin ponosi porażkę. Jeśli w czwartym dniu wojny zaczął straszyć bronią ostateczną, to wskazuje, że jest w desperacji. Myślę, że inne szczury go zaduszą, bo czują, że nie ma już takiej mocy jak wcześniej. Zaczynają sobie uświadamiać, że zabrnęli za daleko – stwierdził wojskowy (Wirtualna Polska).

Liczę, że ten upokorzony przez Putina dwór odsunie go od decyzji. Bo nikt nie będzie chciał ginąć razem z szaleńcem. Mówiąc wprost, słabi ludzie, którzy jeszcze dają sobą tak pomiatać, rzucą się do gardła swojemu liderowi – skomentował gen. Polko.

Były agent wywiadu rosyjskiego przyznał też, że Polska stanęła na wysokości zadania przyjmując uchodźców z Ukrainy. Jego zdaniem naszemu krajowi oraz obywatelom Polski należą się ogromne podziękowania i wdzięczność szczególnie, że nasza historia (Ukrainy i Polski) do łatwych nie należy.

Źródło: WP, Polsat News

mg3 karabin cena

„Piła Hitlera” pojawiła się na ukraińskim froncie. Legendarna broń zmasakruje Rosjan?

rosja białoruś integracja

Niecne plany Putina względem Białorusi. Do 2030 roku ma być po wszystkim