w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Rzecznik policji wygłosił oświadczenie. Chodzi o jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

Jak wynika z oświadczenia rzecznika policji Mariusza Ciarki, funkcjonariusze korzystają z usług jasnowidzów. Doniesienia te skomentował Krzysztof Jackowski.

jasnowidz jackowski policja
Fot. YouTube; Krzysztof Łach - Praca własna (CC BY-SA 4.0)

Rzecznik Komendanta Głównego Policji Mariusz Ciarka oficjalnie potwierdził, że funkcjonariusze korzystają regularnie z usług jasnowidzów. Chodzi przede wszystkim o sprawy polegające na poszukiwaniu zaginionych osób. Doniesienia te skomentował najsłynniejszy w kraju wizjoner.

Jackowski: „To, co ja robię jest na pograniczu ogólnie pojętego zabobonu”

Rzecznik policji oficjalnie przyznał, że Policja regularnie współpracuje z jasnowidzami, jeśli wyczerpią się wszelkie konwencjonalne środki. Chodzi głownie o sprawy najtrudniejsze, czyli na przykład poszukiwanie zaginionych osób.

Gdyby pan Mariusz Ciarka powiedział coś odwrotnego, ja bym to zrozumiał. Policja to instytucja, a to, co ja robię, jest na pograniczu ogólnie pojętego zabobonu – odniósł się do tego w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Krzysztof Jackowski. To ciekawe oświadczenie, bo jeszcze kilka lat temu rzecznik prasowy KGP twierdził, że Policja nie korzysta z takich usług.

Były rzecznik Policji Mariusz Sokołowski lata temu przyznał, że zdesperowane osoby, które poszukują zaginionych bliskich, korzystają z usług jasnowidzów. Wszelkie informacje uzyskane od nich przekazują potem funkcjonariuszom, którzy następnie wieści te weryfikują.

To rzekomo Krzysztof Jackowski miał w końcu wskazać miejsce, gdzie odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka, choć są osoby, które twierdzą, że to nie jego zasługa. Bywały jednak sprawy, po których zakończeniu jasnowidz dostawał oficjalne pisma z komend policji z podziękowaniami.

Jackowski: „To, co ja robię jest na pograniczu ogólnie pojętego zabobonu”

Aktualny rzecznik KGP Mariusz Ciarka przyznał, że funkcjonariusze wsłuchują się również w głosy wizjonerów. Pozwalają na to od dawna obowiązujące przepisy prawa – konkretnie art. 22 ustawy z 6 kwietnia 1990 r. o Policji. Policja może wykonywać swoje zadania korzystając również z usług osób, które funkcjonariuszami nie są.

Potwierdza to aktualny rzecznik Policji, którego korzystanie z usług jasnowidzów nie dziwi. Policjanci muszą zrobić wszystko, by znaleźć zaginioną osobę. Pozyskiwanie informacji od osób trzecich, które mogą w jakikolwiek sposób wskazać trop, jest mile widziane. Wówczas można powiedzieć, że zrobiło się wszystko dla dobra sprawy.

Najbardziej rozpoznawalny w Polsce jasnowidz – Krzysztof Jackowski – twierdzi, że pomógł Policji i ma na to dowody. W sumie miał przyczynić się do odnalezienia nawet 700 ciał osób zaginionych. Często też współpracował z funkcjonariuszami przy sprawach mniej, jak i bardziej znanych i medialnych.

Policjanci podchodzą do informacji pozyskiwanych od jasnowidzów i wizjonerów z dystansem. Poprzedni rzecznik KGP twierdził, że statystyki były w tej kwestii prowadzone i wykazano, że skuteczność takich osób była na granicy statystycznego błędu.

fundusz kościelny kwota finansowanie kościoła

Ujawniono, ile księża dostaną pieniędzy z podatków w 2023 roku. Kwota wbija w fotel

zakaz wychodzenia seniorów obostrzenia dla seniorów covid nowe obostrzenia dla emerytówpl zakaz dla seniorów październik 2020 zamknięcie restauracji nowe obostrzenia lokale gastronomiczne

Niektóre emerytury będą wypłacane rzadziej niż co miesiąc? Zaskakujące plany