w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Lech Wałęsa przeżywa dramat. Danuta nie miała wyjścia. „Nie jestem z tego zadowolony”

Były prezydent i lider Solidarności cierpi z powodu wysokiej inflacji. Pożalił się mediom, że żona ograniczyła mu porcje jedzenia, aby zaoszczędzić.

lech wałęsa emerytura
Fot. YouTube / tvn.pl; Ja Fryta from Strzegom - Danuta Wałęsa Uploaded by Dudek1337 (CC BY-SA 2.0)

Lech Wałęsa nie ma niskiej emerytury, ale przyzwyczaił się do tego, że nigdy mu nic nie brakuje. Niestety inflacja dotyczy każdego bez wyjątku, więc również i lider Solidarności cierpi z tego powodu katusze. Również Żona postanowiła zaoszczędzić na jedzeniu i wydziela mu porcje.

Lech Wałęsa oszczędza na jedzeniu. Wszystko przez inflację

Choć emerytura Wałęsy jest o wiele wyższa, nic przeciętnego polskiego seniora, nie przeszkadza to byłemu prezydentowi narzekać na swój los. Z doniesień mediów wynika, że legendarny przywódca Solidarności dostaje co miesiąc nawet 11 tys. zł. Nie jest on jednak w stanie znieść wpływu wysokiej inflacji na jego budżet domowy.

Jak czytamy na portalu o2.pl, zdaniem Wałęsy sytuacja w kraju jest taka, jaka jest władza, czyli kiepska. Cieszy się on jednak, że nie musi patrzeć na sklepowe półki i gigantyczne ceny, bo to jego żona Danuta codziennie chodzi po zakupy spożywcze i zmuszona jest patrzeć, jak rosną one z dnia na dzień.

„Produkty są drogie, więc dostaję znacznie mniejsze porcje do zjedzenia na śniadania, obiady i kolacje. Nie jestem z tego zadowolony” (Lech Wałęsa, o2.pl).

Cieszę się, że nie muszę oglądać tych kolosalnych kwot za produkty, które leżą na sklepowych półkach. Niemniej to z mojej kieszeni są one kupowane – pożalił się portalowi były prezydent Polski i i przyznał, że realnie odczuwa skutki panującej w kraju drożyzny i widzi je na talerzu, który jest o wiele uboższy.

Były prezydent nie wyjedzie nawet na wakacje

Jak podaje wspomniany portal, 79-letni Lech Wałęsa uważa, że ma tak trudną sytuację, że prawdopodobnie zrezygnuje w tym roku z wyjazdu wakacyjnego. Pomaga rodzinie i robi im często prezenty swoim kosztem. Aby móc realizować takie zachcianki, stara się jeździć po kraju i za pieniądze wygłaszać przemówienia.

Nie tak dawno „Super Express” pisał, że były prezydent narzeka na żonę, która zabiera mu niemal wszystkie pieniądze. Twierdził wówczas w rozmowie z dziennikarzami, że dodatkowo przez epidemię koronawirusa wręcz niemal zbankrutował, ale powoli się podnosi.

Z narzekania lidera Solidarności śmieją się polscy emeryci. Przeciętny senior nie może liczyć na więcej niż 2,5 do 2,7 tys. zł. To w porównaniu ze świadczeniem Wałęsy nawet pięć razy mniej na przeżycie.

jasnowidz z człuchowa krzysztof jackowski trzaskowski warszawa

To się stanie latem tego roku. Padła data. „Czeka nas kryzys, krach, nie wiem, jak nazwać”

ibris przywódcy państw sondaż badanie

Których przywódców państw najbardziej nie lubimy? Wyniki badania mówią wprost