w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Takie obiady Kaczyński jada każdego dnia. Takich potraw nikt się nie spodziewał

Od tej strony prezesa PiS nie znaliśmy. Uchylono rąbka tajemnicy na temat jego upodobań kulinarnych. To jest prawdziwe zaskoczenie.

kaczyński dieta obiady farszem nadziewane super express
Prezes PiS lubi dobre jedzenie. Nie chodzi tu o luksusowe restauracje. Fot. YouTube / screen

Jarosław Kaczyński jest seniorem i musi odpowiednio dobierać pokarm, aby jak najdłużej cieszyć się życiem i zdrowiem. Okazało się, że na jego stole można znaleźć ciekawe potrawy, o których niektórzy Polacy mogą pomarzyć. Co ciekawe, zauważono, że zdarza mu się jeść niczym rasowy weganin.

Jarosław Kaczyński. Co je każdego dnia prezes PiS?

Patrząc na dietę prezesa Prawa i Sprawiedliwości, można odnieść wrażenie, że do ludzi wybrednych raczej nie należy. Przede wszystkim, co nie jest żadną tajemnicą, jest osobą żyjącą samotnie. To jednak mężczyzna w pełni zaradny również w kuchni, który potrafi w niej nieźle upichcić. Wychodzi na to, że menu najważniejszego posła w kraju jest niezwykle bogate.

Prezes jest wielkim miłośnikiem naszej kuchni i tradycyjnych potraw. Wszyscy z jego otoczenia doskonale się orientują, jakie potrawy najbardziej lubi spożywać. O preferencjach kulinarnych Kaczyńskiego sporo w ostatnim czasie opowiedział jego cioteczny brat Jan Maria Tomaszewski na łamach „Super Expressu„.

Wątek ten pojawił się w kontekście europosłanki Lewicy Sylwii Spurek, która zaprosiła prezesa na wegańską ucztę, by ten przekonał się o zaletach bezmięsnej kuchni. Do wspólnej biesiady miałoby dojść podczas konsultacji dotyczących niezwykle istotnej sprawy dla Spurek, czyli o zmianach w prawie w celu skutecznej ochrony praw zwierząt.

Wegańska zupa, wegański schabowy…

Panie premierze Jarosławie Kaczyński. Serdecznie zapraszam na miły, smaczny, wegański obiad bez cierpienia. Wiem, że dobro zwierząt zajmuje szczególne miejsce w Pana sercu. Proponuję wegańską zupę pomidorową, wegański „schabowy” z ziemniakami i ogórkami kiszonymi (na odporność), a na deser tofurnik, czyli wegański sernik – wystosowała apel europosłanka. Czy prezesowi poleciała ślinka na myśl o tak zastawionym stole?

Jak już wspomnieliśmy, szef partii rządzącej i głowa koalicji Zjednoczonej Prawicy to, jak na prawdziwego Polaka przystało, wielki fan kuchni tradycyjnej, czyli naszej. Jak wspomniał, bywało, że jadał nietypowe i drogie potrawy w znakomitych restauracjach, ale to jednak nie są potrawy, które mogą połechtać jego kubki smakowe.

Lubię proste potrawy – bigos, placki kartoflane, pierogi ruskie, schabowego z kapustą, wszystkie rzeczy z grilla. Muszę się przyznać, że jadałem subtelne potrawy w bardzo dobrych restauracjach, ale nie zaszokowały mnie nadzwyczajną jakością – ujawnił prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Kapustka zasmażana, ziemniaki z koperkiem, kotlet tradycyjnie panierowany. To jego danie numer jeden, które średnio kosztowało zaledwie 19 zł. Jeszcze w 2018 roku prezes jadał obiady w lokalu o nazwie Farszem Nadziane w Warszawie. Tam gotowała dla niego szefowa kuchni Halinka. Nie mamy jednak pewności, czy lokal przetrwał lockdown i czy wciąż działa.

wiadomość z zaświatów

Włożyli babci do trumny smartfona. Po 3 latach dostali niepokojącego SMS-a

jakich ryb nie jeść

Tych ryb lepiej nie jeść! Jak gąbka chłoną szkodliwe dla człowieka toksyny