w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Matka zobaczyła to na brzuchu nowo narodzonej córki. Wszystkiemu był winny partner

Świeżo upieczona matka wzięła swoją córkę na ręce. Po chwili na jej brzuchu zobaczyła coś nietypowego. Okazało się, że za wszystkim stoi jej chłopak.

matka noworodek brzuch oświadczyny
Fot. YouTube / Inside Edition

Nie da się ukryć, że dla zakochanych par moment, w którym na świat przychodzi dziecko, należy do najpiękniejszych. Taki właśnie był dzień dla świeżo upieczonej mamy o imieniu Triston. To, co się wówczas stało, przejdzie do historii. Ona na pewno zapamięta to na całe życie. W dodatku wszystko uwieczniono telefonem.

Spojrzała na brzuch dziecka. Gdy to zobaczyła, wiedziała, że stoi za tym jej partner

Tego dnia młoda matka przebywająca w szpitalu po porodzie mogła pierwszy raz wziąć na ręce swoją nowo narodzoną córkę Lynleigh, Wówczas nie miała jeszcze zielonego pojęcia, że jej chłopak przygotował na tę okoliczność niesamowitą niespodziankę. Matka zobaczyła coś na śpioszkach córki. W tym momencie z jej oczu popłynęło morze łez.

Mężczyzna marzył o tym, aby to stało się właśnie wtedy, gdy w ramionach jego wybranki życia znajdować się będzie ich potomek. Na szczęście na taki moment nie musiał długo czekać i wszystko udało się tak, jak sobie zaplanował.

Michael ubrał wcześniej córeczkę w odpowiednio dobrane na tę okazję śpioszki. Gdy tylko miłość jego życia – Triston – wzięła dziecko w swoje ramiona, wiedziała już, co się za moment stanie. Łzy popłynęły niemal natychmiast i trudno było jej opanować emocje.

Mężczyzna stał obok i czekał tylko na jedno słowo

Okazało się, że na brzuchu dziecka była ukryta wiadomość, a raczej pytanie o treści: „Czy chcesz poślubić tatusia?” Kobieta nie wiedziała najpierw, jak zareagować. Jej mina od razu uległa zmianie, po czym skierowała swój wzrok w kierunku chłopaka. Ten stał przy niej trzymając zaręczynowy pierścionek w oczekiwaniu na jedyną możliwą odpowiedź.

Tristen bez zbędnego namysłu zgodziła się i powiedziała magiczne „TAK„. Gdy komentowała potem to zdarzenie mediom, przyznała, że tego dnia szczęście, jakie odczuwała, sięgało zenitu. Wyraziła też niezwykłą radość z tego, że ma nie tylko wspaniałego męża, ale też prześliczną córkę.

Niezwykły sposób na oświadczyny, prawda? Mamy okazję zobaczyć ten moment na własne oczy, bo wszystko zostało uwiecznione na nagraniu. Ciekawe, ile razy para wraca do tego filmu? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że stało się ono hitem internetu, bo zobaczyło je już ponad milion użytkowników Facebooka.

pies z głową w misce sen

Pies przez 2 lata spał z głową w misce. Powód był zaskakujący. „Od razu wiedziałam…”

woda święcona skład bakterie

Woda święcona jest tego pełna! Lepiej nie wkładać do niej rąk. „Musimy ostrzec ludzi”