w ,

HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Przyczepiła psu do grzbietu drewnianą łyżkę. Ta metoda zrobiła furorę na całym świecie

Właścicielka przywiązała swojemu psu do grzbietu drewnianą łyżkę. W ten sposób rozwiązał jeden z największych problemów związanych ze zwierzakiem.

właściciel przywiązał psu drewnianą łyżkę płot wokół domu ucieczka
Fot. Instagram / lusealdog

Ten mały, uroczy chihuahua o imieniu Lu-Seal zachowywał się bardzo nieodpowiedzialnie. Pewnego dnia jego właścicielka postanowiła rozwiązać ten problem i przywiązał psu do grzbietu drewnianą łyżkę. Okazało się, że to rozwiązanie niezwykle proste, ale skuteczne!

Chihuahua z drewnianą łyżką na grzbiecie

Mały piesek to często udręka, bo jest szybki i ciężko nad nim zapanować. W dodatku stara się wchodzić wszędzie, gdzie to możliwe. Wszystko w ramach zabawy. Ten chihuahua był zaciekawiony najbardziej tym, co się dzieje poza jego domem. Dom otoczony był płotem, przez który łatwo było zwierzakowi uciec. Właścicielka zdenerwowana zachowaniem malucha wpadła na genialny pomysł.

Pies dobrze czuje się w towarzystwie swojej właścicielki. Spędzają razem sporo czasu. Nic dziwnego, bo psiak został zabrany ze schroniska. Dziś maluch jest gwiazdą Instagrama i zbiera dużo polubień pod swoimi zdjęciami. Na jego profilu możemy podziwiać codzienne życiowe zmagania.

Chihuahua ma jednak jedną wadę. Jest zbyt ciekawski, dlatego często udawało mu się uciekać z domu przez ogrodzenie. Julia, właścicielka psa, wpadła więc na niesamowity, ale prosty pomysł. Przymocowała do grzbietu Lu-Seal drewnianą łyżkę. Zobaczcie nagranie! Idealne i skuteczne rozwiązanie dla małego uciekiniera…

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lu-Seal the Pig-Seal-Dog (@lusealdog)

Proste, skuteczne, genialne!

Po tym, jak Julia pochwaliła się swoim pomysłem na profilu na Instagramie, pisali do niej ludzie z całego świata. Były to same pochwały i komentarze pełne zdziwienia. Internauci dziwili się, jak mogli na to nie wpaść? Julia opisała całą historię z punktu widzenia małego chihuahua.

Wielu z Was widziało już mój film, więc pomyśleliśmy, że opowiemy Wam, jak do tego doszło! Moja pani zdecydowała się postawić aluminiowy, piękny płot. Nie pomyślała jednak, że będę mógł łatwo przejść przez szczeliny. Używaliśmy drewnianej łyżki dla mojego bezpieczeństwa przez około tydzień. Potem zainstalowaliśmy nowe ogrodzenie odpowiednie dla psów – czytamy na Instagramie psiej gwiazdy.

Rzeczywiście, po tygodniu noszenia na grzbiecie łyżki, do ogrodzenia zamontowano specjalne zabezpieczenie. Łyżkę można było więc zdjąć, a pies mógł bezpiecznie bawić się w przydomowym ogrodzie. Jeśli też macie problem z czworonożnym uciekinierem, możemy tylko polecić ten patent.

Źródło: Instagram

szczepienie covid menstruacja miesiączka

Popularny mit o szczepieniach przeciwko COVID obalony? Naukowcy nie pozostawiają wątpliwości

wolodymyr zelenski twitter

Dramatyczne wieści z Ukrainy. Rosjanie dwukrotnie próbowali zabić Zełenskiego