w , ,

Cezary Żak schudł ponad 30 kg. Wyrzucił z diety te dwa popularne produkty

Są w Polsce celebryci, którzy ostro wzięli się za siebie. Do takich należą między innymi Olaf Lubaszenko czy właśnie Cezary Żak. Aktor zgubił aż 30 kg!

cezary żak waga dieta
Fot. YouTube / Miodowe lata - @Znalezione w sieci; newonce (kadr z rozmowy; "Oczywiście, było zupełnie inaczej - Cezary Żak i Artur Barciś | Dawno Temu w Telewizji")

Cezary Żak kojarzy się wszystkim przede wszystkim z bycia aktorem teatralnym i serialowym. Wiele osób pamięta go też z „Miodowych lat”, gdzie jego waga była wyraźnie zbyt duża. Artysta od tamtej pory schudł ponad 30 kg i już w niczym nie przypomina serialowego Karola Krawczyka. Jak tego dokonał?

Cezary Żak zgubił ponad 30 kg. Co jest tajemnicą jego diety?

Żak w „Miodowych latach” należał do aktorów dość dużych. Wszystko z powodu nadmiaru kilogramów, które w niektórych odcinak były w z góry ustalonym scenariuszu powodem do żarcików ze strony jego serialowej żony Aliny oraz teściowej. Dziś po tamtym Cezarym Żaku nie ma już jednak śladu, bo artysta ostro się za siebie wziął.

Przyszedł moment, by powiedzieć STOP. Kilogramy leciały w dół jak szalone. Jak sam przyznał wiele razy w wywiadach, udało mu się w dłuższym czasie zrzucić ponad 30 zbędnych kilogramów. O tym, że aktor zmagał się z nadwagą przez sporą część swojego życia, nie jest dla nikogo tajemnicą.

Jaka jest zatem tajemnica tej cudownej przemiany? To oczywiście odpowiednia dieta, która doćś szybko zaczęła dawać pozytywne efekty. Nie wiadomo, co by było dalej z karierą Żaka, gdyby nie fakt, że w jego wieku tusza raczej nie pomaga. Teraz jednak bez problemu jest on w stanie dawać z siebie wszystko w serialach i na deskach teatru.

„Trzeba zrozumieć, że to jest długotrwały proces”

Cel był jasny – schudnąć za wszelką cenę. Wszystko po to, aby – jak sam wspominał jako gość u Szymona Majewskiego w Radiu ZET – zakończyć swe życie jako wesoły, zdrowy i niepracujący emeryt. Ostatecznie udało się pozbyć aż 30 kilogramów. Restrykcyjna dieta trwała nieprzerwanie 36 miesięcy.

Nie obyło się bez drastycznej zmiany sposobu życia jak i nawyków żywieniowych. Po pierwsze zero przekąsek i podjadania pomiędzy głównymi posiłkami. Ale kluczem była rezygnacja z dwóch produktów, które raczej nie pomagają trzymać prawidłowej wagi. To jasne pieczywo oraz ziemniaki. Aktor spożywa za to dużo chudego mięsa oraz duże ilości warzyw.

Trzeba pamiętać, że nie da się tego zrobić szybko, w dwa tygodnie, a nawet w dwa miesiące. Aby osiągnąć upragnione rezultaty, po prostu trzeba zrozumieć, że to jest długotrwały proces – przyznał artysta w rozmowie z dziennikarzami portalu Gazeta.pl. Kto nie wierzy, że aktorowi udało się osiągnąć wielki sukces, niech spojrzy na stare odcinki „Miodowych lat„.

PILNE. W wieku 85 lat zmarła senator Platformy Obywatelskiej. Zewsząd płyną kondolencje

wypadek w krakowie sylwia peretti

Wypadek w Krojczynie. Motocykl uderzył w osobówkę. Szokujące nagranie