w , ,

Czy płód w łonie matki może się uśmiechać? Niesamowite zdjęcie z badania USG

Lekarz, który wykonywał tamtego dnia badanie USG, nie mógł ukryć swojej radości. Podobnie jak dziecko, które było wówczas w brzuchu swojej mamy.

czy dziecko w łonie matki sika
Fot. Facebook / LifeNews

31 maja jeden z portali o tematyce dziecięcej i antyaborcyjnej opublikował niesamowite zdjęcia wykonane podczas badania kontrolnego. Fotografia przedstawia rzekomo uśmiechnięty płód znajdujący się w łonie matki. Magiczny uśmiech nie zszedł z jego twarzy nawet po narodzinach.

Roześmiany płód w łonie matki. Niesamowite zdjęcie!

Z jednej strony dziecko śmieje się w brzuchu swojej matki. Z drugiej śmieje się, ale już po przyjściu na świat. Udało się dotrzeć do osób, które potwierdziły, że oba zdjęcia są w stu procentach prawdziwe. Kto jest na fotografii?

Okazuje się, że dziecko przyszło na świat 30 czerwca 2014 r. i nazywa się Leo David Hargreaves. Na obu obrazach jest właśnie on. Ustalono też, że to pochodzące z USG wykonane w trybie 4D Real Time wykonano w 31 tygodniu ciąży

Rzecznik prasowy Babybond Ultrasound Direct w Burnley, który wykonał skan, do dziś wspomina to badanie z radością. Mało kto wie, ale jeszcze w czasie ciąży dziecko reaguje na nastroje i śmiech swojej matki. Być może to dlatego rozpoznało ją po narodzinach?

Nasz lekarz, który przy pomocy tego narzędzia badał wtedy brzuch Amy i jej wspaniałe dziecko, był przez cały czas trwania badania rozdarowany uśmiechniętą twarzą dziecka. Myślę, że możemy śmiało powiedzieć, że dziecko Amy było najbardziej uśmiechniętym dzieckiem, jakie kiedykolwiek widzieliśmy na ekranie naszego urządzenia – skomentował rzecznik placówki medycznej.

Zdjęcia 4D wykonywane podczas badań kobiet w ciąży pokazują niejednokrotnie, jak pięknie wygląda powstające nowe życie. To dzieci uśmiechające się, machające, ssące kciuki, ziewające, a nawet dłubiące w nosie! Już w brzuchu reagują one tak, jakby przyszły na świat.

Jakże cenne, a tak łatwo niszczone przez tych, którzy nie mają sumienia ani moralności – napisał pod zdjęciami jeden z internautów. Wpis nawiązywał oczywiście do faktu, że każde dziecko jest darem i przede wszystkim jest człowiekiem również przed przyjściem na świat.

Źródło: snopes. com; Life News

zasiłek chorobowy od 1 lipca 2023

Ten zasiłek pójdzie mocno w górę. Od 1 lipca kwota wzrasta znacząco

Zmarła kolejna polska aktorka. Grała w „M jak miłość”, „Plebanii” i w „Na Wspólnej”