w ,

OMGOMG

Wielki szok na porodówce. Kobieta urodziła dziecko z… ogonem. Lekarze pokazali zdjęcia

Do niesamowitego zdarzenia doszło w Meksyku. Szpital przyjął poród dziewczynki, która – jak się okazało – ma ogon. Takiego czegoś lekarze jeszcze nie widzieli.

dziecko z ogonem meksyk

W szpitalu w Meksyku na świat przyszło dziecko z ogonem. Lekarze nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Jak długo pracują w tym zawodzie, tak długo nie widzieli nigdy takiego czegoś. Ogon ma sześć centymetrów długości i jest bardzo wyraźnie widoczny.

Dziecko z ogonem. Meksyk odnotował pierwszy taki poród

Niesamowite zdarzenie miało miejsce w Meksyku. Przejdzie ono bez wątpienia do historii tamtejszej służby zdrowia. W szpitalu w Nuevo Leon na świat przyszła dziewczynka.

Nie ma w tej informacji nic specjalnego gdyby nie fakt, że u noworodka stwierdzono obecność ogona, który ma 6 cm długości.

Dziecko przyszło na świat po cesarskim cięciu. Lekarze nie mogli uwierzyć własnym oczom. Media na całym świecie natychmiast poinformowały o tym, co się stało. Sprawą zainteresowali się też wydawcy pisma naukowego i medycznego „Journal of Paediatric Case Reports„.

Takich przypadków na świecie było tylko około 200

Jak skomentowali to niecodzienne zdarzenie lekarze, którzy byli przy porodzie? Stwierdzili, że ogon jest długi na 5,7 cm, jest bardzo miękki, pokryty skórą i delikatnie owłosiony. Dziecko mimowolnie nie potrafi nim poruszać, ale cały ogon jest mocno unerwiony, czego dowodziła próba nakłucia igłą, która skończyła się płaczem dziewczynki.

Podobny przypadek stwierdzono w 2015 roku w Chinach. Udokumentowano wszystko zdjęciami, które można zobaczyć poniżej. Naukowcy twierdzą, że pierwsi ludzie mogli mieć ogony, ale ewolucja spowodowała, że dziś nie ma po nich śladu. Czym zatem są te przypadki?

Najbardziej interesujące jest to, że lekarze prowadzący ciążę przez całe 9 miesięcy nie zauważyli niczego niepokojącego. Nie stwierdzono żadnych komplikacji – była to wręcz ciąża modelowa. Jak czytamy w mediach, takich przypadków na świecie stwierdzono do tej pory około 200.

z ostatniej chwili

Tragedia w Rzeszowie. Zginął funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa. To prawdopodobnie samobójstwo

WC-135R Constant Phoenix

Tajemniczy samolot USA przyleciał do Europy. Służy do wykrywania wybuchów jądrowych