w , ,

HAHAHA!HAHAHA!

Znany aktor otrzymał fatalną diagnozę. „Zamierzam być z dziećmi i rodziną, póki mogę”

O tym, że może zachorować, dowiedział się całkowicie przypadkowo. Przejął się tym tak bardzo, że postanowił niezwłocznie przerwać karierę.

chris hemsworth choroba
Fot. shutterstock

Znany amerykański aktor Chris Hemsworth zupełnie przypadkowo dowiedział się, że niebawem może poważnie zachorować. Zmartwił się tym do tego stopnia, że natychmiast postanowił przerwać bujną karierę. Chce poświęcić się rodzinie.

Chris Hemsworth. Choroba może go dopaść w każdej chwili. Aktor przerywa karierę

Chris Hemsworth kilka dni temu dowiedział się od lekarzy smutnej rzeczy. Diagnoza jest jednoznaczna. W toku badań wykryto u niego gen, który jest odpowiedzialny za chorobę Alzheimera. Aktor zawiesił karierę, aby – jak stwierdził – „być z dziećmi i rodziną„, póki jeszcze może.

Aktor był silny jak stal jako Thor w produkcji Marvela. Niestety na pewne rzeczy nie ma mocnych i trzeba się z tym faktem pogodzić. Choć Hemsworth jest u szczytu swojej kariery, nagle musiał podjąć smutną decyzję o przerwaniu działalności. Jego fani są załamani tym faktem.

Hemsworth dowiedział się wszystkiego w czasie badań genetycznych, które wykonał w trakcie nagrywania odcinków do nowego serialu. Okazało się, że stwierdzono u niego obecność podwójnego genu APOE4. Lekarze doszli do wniosku, że gen ten został odziedziczony po rodzicach.

„Zamierzam być z dziećmi i rodziną, póki mogę”

Według lekarzy wspomniany gen zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na chorobę Alzheimera nawet dziesięciokrotnie. Chris Hemsworth jest tym faktem zdruzgotany, ponieważ ma liczną rodzinę. Chwila, w której aktor dowiedział się o niekorzystnych wynikach badań, została nagrana i będzie umieszczona w serialu.

„Teraz wracam do domu i zamierzam mieć sporo czasu wolnego i po prostu odpocząć. Być z dziećmi i rodziną, póki mogę.”

Hemsworth jest przerażony, dlatego postanowił zwolnić obroty i poinformował o zawieszeniu do odwołania swojej kariery aktorskiej. Chce teraz skupić się na rodzinie w obawie, że choroba może przyjść nagle i niespodziewanie. Przypomnijmy, że Chris jest żonaty i ma trójkę dzieci, w tym córkę Indię Rose oraz synów-bliźniaków – Sashę i Tristiana.

Kiedy aktor wróci na ekrany? Miał w planach zagrać ponownie Thora, ale nie wiadomo, co się wydarzy. Fanom pozostaje czekać na nowe wieści.

beata tyszkiewicz

Nowe wieści o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Córka aktorki mówi jak jest

lewandowska rosół przepis

Lewandowska i jej sposób na rosół. Dwa tajne składniki. Wychodzi lepszy niż u Magdy Gessler