w ,

Koncerty sanah w 2023 roku. Bilety i miasta. Tu zagra jedna z najpopularniejszych piosenkarek

To najpopularniejsza obecnie artystka polskiej sceny muzycznej. Zyskała popularność dzięki wpadającym w ucho melodiom i niebanalnym tekstom z pewną dozą młodzieżowego slangu. Kochają ją wszystko – młodzi i nie tylko.

sanah koncerty 2023 ebilet
Fot. YouTube / Polsat (kadr z koncertu SuperHit Festiwal 2021)

Zuzanna Irena Grabowska z domu Jurczak, znana szerzej jako sanah, to jedna z najbardziej lubianych i popularnych obecnie w kraju piosenkarek młodego pokolenia. Na świat przyszła w 1997 roku w Warszawie i bardzo szybko zaczęła piąć się po szczeblach kariery. Dziś jest jedną z bardziej oryginalnych twarzy polskiej branży muzycznej.

Sanah. Koncerty 2023. Terminy i bilety

Sanah to nie tylko utalentowana piosenkarka z niebanalnym i charakterystycznym głosem. To również świetna skrzypaczka i kompozytorka, ale i autorka tekstów do swoich własnych piosenek, które podbijają wszystkie listy przebojów.

Skąd wziął się jej pseudonim artystyczny? Powstał po skróceniu angielskiej wersji pierwszego imienia piosenkarki, czyli Susannah. Jej poprzedni pseudonim to Ayreen. Jej historia zaczęła się właściwie w 2019 roku. Wydała debiutancką EP-kę i tak kariera nabrała rozpędu. Kolejne płyty stawały się hitami sprzedaży.

Prawdzie szaleństwo widać jednak podczas jej tras koncertowych. Koncerty sanah wyprzedają się w niesamowitym tempie i trzeba mieć często szczęście, aby nabyć bilet. Młodziutka piosenkarka jest swoim fanom za to bardzo wdzięczna i dziękuje im przy każdej możliwej okazji licząc na to, by jej piękny muzyczny sen trwał jak najdłużej.

Sanah. Koncerty 2023. Terminy i bilety

To bez wątpienia najpopularniejsza obecnie artystka na polskiej scenie muzycznej i na pewno warto wybrać się na jej koncert i doświadczyć tego osobiście. Gwiazda zagrała w tym roku również w Chicago, Nowym Jorku, Paryżu, Londynie, a także w Dublinie, i Berlinie.

Wydarzenia te są zawsze spektakularne i na pewno zostaną w naszej pamięci na długo. Gdzie w 2023 roku będziemy mogli ją zobaczyć? Niestety na dwa z trzech koncertów zaplanowanych na ten rok nie ma już biletów. Wszystkie trzy koncerty odbędą się na stadionie, bo o tym zawsze marzyła Zuzanna.

  • 15 sierpnia 2023 roku, godz. 20:30, Chorzów. Uczta nad Ucztami • Stadion Śląski (wyprzedany)
  • 8 września 2023 roku, godz. 20:30, Gdańsk. Uczta nad Ucztami • Polsat Plus Arena (wyprzedany)
  • 22 września 2023 roku, godz. 20:00, Warszawa .Uczta nad Ucztami • PGE Narodowy

nietolerancja glutenu objawy skórne badania cena

Wahania nastrojów i ciągły ból głowy? Wyklucz to z diety, a objawy szybko miną

zwierzę berlin obława

Trwa obława na tajemnicze zwierzę. Policja ostrzega mieszkańców. „Zostańcie w domach”