w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Tego o Krystynie Pawłowicz nikt nie wiedział. Ujawniła skrywany przez lata sekret

Krystyna Pawłowicz to wyjątkowo charyzmatyczna osoba. Okazuje się jednak, że nie wszystko o niej wiedzieliśmy. Jej koleżanka zdradziła mediom wielki sekret byłej posłanki PiS.

krystyna pawłowicz wiek młodość mąż twitter
W młodości była piękną kobietą i nie narzekała na adoratorów. Fot. Adrian Grycuk - Praca własna (CC BY-SA 3.0 pl); Twitter (screen)

Krystyna Pawłowicz to dla wielu osoba kontrowersyjna, która nie da sobie w kaszę dmuchać. Gdy zamieściła w internecie swoje zdjęcia z młodości, internauci wpadli w zachwyt. Okazało się jednak, że za twardym charakterem kryje się delikatna kobieta, która w dawnych czasach przeżyła ogromny miłosny zawód.

Krystyna Pawłowicz. Sekret jej młodości wyszedł na jaw. Od tej strony jej nie znaliśmy

W życiu Krystyny Pawłowicz zaszła ogromna zmiana podyktowana miłosnymi perypetiami. Była posłanka PiS, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego, znana jest wszystkim z ciętego języka, mocnych ripost i odwagi w mówieniu tego, co myśli. Pawłowicz ma jednak i drugie oblicze.

W młodości wzbudzała zachwyt wyjątkową urodą i nie narzekała na brak zainteresowania u płci przeciwnej. Stało się jednak to, co widocznie stać się musiało. Ktoś złamał jej serce. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości z nostalgią wspomina stare czasy i jest zachwycona swoim wyglądem, gdy była jeszcze młodą dziewczyną. Ze smutkiem też wspomina swoją matkę publikując jej zdjęcia na Twitterze.

Krystyna Pawłowicz była bardzo mocno zakochana, ale spotkał ją prawdziwy zawód. Nie pozostało to obojętne dla jej charakteru. Liczyła na romantyczne uniesienia, a spotkał ją miłosny dramat bez happy endu.

„Była szaleńczo zakochana w opozycjoniście…”

Była szaleńczo zakochana w opozycjoniście z Wybrzeża. Była wtedy atrakcyjną młodą kobietą, ale nosiła się prawie identycznie, jak dziś. W porywie uczucia szybko spakowała się w jedną walizkę i pojechała do ukochanego na północ Polski. Ten, niestety, nie odwzajemnił jej uczucia – ujawniła w rozmowie z tygodnikiem „Newsweek” jedna z koleżanek Pawłowicz.

Nie trzeba nikogo przekonywać, co może się stać, gdy serce na dłoni zostaje odepchnięte. Czy jej obecna natura twardej i bezkompromisowej kobiety jest wynikiem tamtych przeżyć i złamanego serca? Być może te wydarzenia zostawiły trwały ślad. Jak by się potoczyły losy, gdyby jednak jej miłość nie została odrzucona – o tym się już nie przekonamy.

Jedno jest jednak pewne. Miłość może przyjść ponownie i w każdej chwili. Jak wiemy, profesor Pawłowicz uwielbia prezesa Prawa i Sprawiedliwości i też na swój sposób pała do niego wyjątkowym uczuciem.

Źródło: Newsweek, Twitter

fundusz kościelny kwota finansowanie kościoła

Tyle księża dostaną pieniędzy z budżetu w 2023. Kwota robi wrażenie

szczur gigant z podlasia

Gigantyczny szczur pod Białymstokiem. To zdjęcie do teraz wywołuje lęk