w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Kobieta zrobiła to przy bankomacie. Policja apeluje! Koszmarny błąd, a potem kara

Pozornie zwykła wypłata pieniędzy z bankomatu skończyła się źle nie tylko dla posiadaczki konta, ale też dla kolejnej osoby, która pojawiła się przy maszynie.

bankomat zabrał kartę
Fot. Policja / FB

O sprawie dowiedzieliśmy się z profilu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie. Pozornie zwykła wypłata środków z bankomatu spowodowała lawinę przykrych konsekwencji. Dlatego funkcjonariusze apelują o rozwagę i mówią, na co trzeba bezwzględnie uważać.

Wypłata z bankomatu przerodziła się w koszmar. Na co trzeba uważać?

Jak czytamy na profilu Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, do dramatycznego zdarzenia doszło 19 października 2022 r. w Trzemesznie. Mieszkanka tego miasta chciała po prostu wypłacić środki z bankomatu. Włożyła kartę, wpisała PIN, podała kwotę wypłaty, zabrała kartę i w tym momencie wszystko się zaczęło.

Bankomat nie wypłacił pieniędzy od razu, kobieta więc po prostu odeszła uznając, że maszyna ma awarię. Nie skorzystała z możliwości i nie poinformowała o tym pracowników banku. Nie złożyła też w banku żadnej reklamacji i nie zgłosiła tego przez bankową infolinię.

To był początek niekorzystnych zdarzeń. Chwile potem okazało się, że bankomat pieniądze jednak wypłacił. Doszło do tego z opóźnieniem, gdy przy maszynie stanęła już inna klientka również chcąca wypłacić pieniądze. Ta jednak bez zastanowienia cudze pieniądze zabrała i naraziła się na odpowiedzialność karną.

Wypłata z bankomatu przerodziła się w koszmar. Na co trzeba uważać?

Jak czytamy na profilu policji na Facebooku, chwila roztargnienia – choć może przytrafić się każdemu z nas – może być początkiem przykrych zdarzeń. Dlatego warto pamiętać, że jeżeli stanie się tak, że zostawimy gotówkę w bankomacie, nie oznacza to z góry, że środki te zostały bezpowrotnie stracone.

Poszkodowana ostatecznie udała się na Komisariat Policji w Trzemesznie i złożyła zawiadomienie o przywłaszczeniu należącego do niej  banknotu o nominale 100 zł.

Funkcjonariusze natychmiast wybrali się na miejsce zdarzenia, zabezpieczyli monitoring z kamery umieszczonej obok bankomatu i szybko ustalili, kto zabrał „stówę„. Była to 40-letnia trzemesznianka, którą ukarano mandatem w wysokości 500 zł.

strugarka czterostronna do mokrego

Strugarka czterostronna a inne maszyny stolarskie: Kiedy jest to najlepsze rozwiązanie?

rozmowa o pracę jak się przygotować

Starasz się o nową pracę? Tego bezwzględnie unikaj na rozmowie rekrutacyjnej