w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Mężczyzna ożenił się z szybkowarem. Powody jego decyzji są bardzo zaskakujące

Szok w Indonezji. Młody mężczyzna postanowił wziąć ślub… z szybkowarem. Aż trudno uwierzyć w powody, które skłoniły go do takiej decyzji.

mężczyzna poślubił garnek szybkowar
Fot. Facebook (screen)

Kobiety powinny sobie wnioski z tej historii wziąć do serca. Pewien młody mieszkaniec Indonezji postanowił, że ożeni się z szybkowarem do gotowania ryżu marki Philips. Fotorelacja z tej uroczystej ceremonii szybko obiegła internet i wzbudziła konsternację.

Wziął ślub z szybkowarem. Powody decyzji są zaskakujące

Świeżo upieczony małżonek przyznał, że jego decyzja była przemyślana. Niejedna pani powinna się mocno zastanowić, skoro panowie są w stanie zrobić coś tak dziwnego. Co kierowało młodym Khoirul Anamem z Indonezji, gdy stanął na ślubnym kobiercu z naczyniem w rękach? Winne temu są… kobiety.

Wiele razy mieliśmy okazję czytać podobne historie, gdy ludzie brali śluby z np. z lalką. Jednak do tej pory chyba nikt nie powiedział „TAK” szybkowarowi. Khoirul Anam postanowił przełamać schemat i pójść o krok dalej. Jego żoną jest teraz garnek do gotowania ryżu. Czy są razem szczęśliwi? Okazuje się, że tak.

Jak to się stało, że urządzenie kuchenne potrafiło rozbudzić w młodym mieszkańcu Indonezji tak gorące uczucia? Sprawa jest o wiele bardziej prosta, niż się wydaje. Po pierwsze, jak twierdził młodzieniec, maszyna wyróżnia się bardzo jasną karnacją. Jednak przede wszystkim jest posłuszna, nie gada od rana do nocy i… umie gotować.

Pan młody pocałował wybrankę w… pokrywkę

Relacja z uroczystości ślubnej była transmitowana w mediach społecznościowych. Widzimy nie tylko wspólne zdjęcia, ale też moment podpisywania dokumentów cementujących ten nietypowy związek małżeński. Szybkowar ozdobiony był pięknym, białym welonem. Po wypowiedzeniu magicznej formułki mężczyzna pocałował żonę w pokrywkę.

Niektórzy spytają: czy ten pan jest na pewno zdrowy psychicznie? Odpowiadamy! Tak. Za jego decyzją kryje się pewnego rodzaju manifest. Mężczyźnie nie podoba się to, że w życiu kierujemy się stereotypami na temat związków kobiety z mężczyzną, a kobiety nie są traktowane na równi z wybrankiem.

Jak uważa Anam, kobiety w małżeństwie widziane są tylko jako kucharki i sprzątaczki. Mają zajmować się domem i dziećmi. Indonezja to kraj, gdzie rzeczywiście kobiety są traktowane bardzo różnie, ale często bardzo stereotypowo i przedmiotowo.

Młodzieńcowi po prostu taka rzeczywistość nie odpowiada. W ten sposób zamanifestował swój sprzeciw. Jak widać, zwrócił naszą uwagę, a przecież o to chodziło.

Źródło: Polsat News, Twitter

pies pracownik zakładu pogrzebowego

Ten pies dostał pracę w zakładzie pogrzebowym. Specjalnie dla niego stworzono nowe stanowisko

moneta 20 zł prl cena

Masz takie monety w domu? Za niektóre płacą nawet 10 tys. zł w gotówce