w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG PŁACZĘPŁACZĘ

Masz takie monety w domu? Za niektóre płacą nawet 10 tys. zł w gotówce

Wiele osób ma w szafach pochowane stare monety z czasów PRL. Dziś za niektóre z nich można dostać kosmiczne pieniądze. Polecamy sprawdzić szafki!

moneta 20 zł prl cena

Stare monety leżą w naszych szafkach od dawna. Na nikim nie robią dziś wrażenia, bo po co komu PRL-owskie pamiątki? Wiele osób ma jednak pochowane prawdziwe skarby często nie mając świadomości, że są dziś warte bardzo dużo.

Stara moneta 20 zł PRL. Cena może zwalić nas z nóg

Stare, teoretycznie nic nie warte na pierwszy rzut oka pamiątki bywają dziś sprzedawane za takie pieniądze, że niektórzy mdleją. Najcenniejsze monety PRL to te uszkodzone w trakcie ich tłoczenia. Są unikatowe i bardzo cenne.

Polacy mają wśród pamiątek takie właśnie monety i nawet o tym nie wiedzą, że to prawdziwe skarby. Ceny PRL-owskich monet na portalach aukcyjnych często wprawiają w osłupienie. W ostatnim czasie hitem jest moneta o nominale 20 zł, którą bito w latach 80-tych z powodu rosnących cen.

W ten sposób pamiątkową monetę z 1989 roku można na aukcji zobaczyć za nawet 10 tysięcy złotych. Większość handlarzy wystawia je jednak za kilka tysięcy. To mimo wszystko ceny niezwykle kuszące. Biorąc pod uwagę wysoką inflację może to być okazja do zdobycia dodatkowej gotówki.

20 zł. Monety kolekcjonerskie. Jesteś bogaty, jeśli taką masz w słoiku

Za rzadko spotykaną monetę pamiętającą Edwarda Gierka można dostać spore pieniądze. Warto też uważać, abyśmy nie dostali mniej, niż rzeczywiście warty jest nasz egzemplarz. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia wszystkich szafek i zakamarków. Być może znajdziecie tam prawdziwy skarb, który odmieni Wasze życie.

20 zł moneta prl olx
Fot. olx

Jeżeli mamy w domu takie monety, ale nie znamy się na nich i nie umiemy samodzielnie ocenić ich wartości, polecamy konsultację ze specjalistami od numizmatyki. Będzie w stanie bez problemu oszacować kwotę, jaką uda się uzyskać na aukcji. Powie też, czy nasza moneta jest w ogóle cokolwiek warta.

Źródło: Fakt

mężczyzna poślubił garnek szybkowar

Mężczyzna ożenił się z szybkowarem. Powody jego decyzji są bardzo zaskakujące

białoruska armia na granicy z polską

PILNE. Białoruska armia rozpoczęła ćwiczenia w pobliżu polskiej granicy