w , ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Znany aktor zamierza poddać się eutanazji. Ujawniono treść pożegnalnego listu

Eutanazja to trudny temat. O śmierci z wyboru mówi się w Polsce coraz głośniej. Tym razem oczekuje na nią legendarny aktor i mistrz kina zmagający się z chorobą od wielu lat.

alain delon choroba eutanazja

Prawdziwa gwiazda francuskiego kina i legendarny aktor napisał pożegnalny list, którym podzielił się ze światem. Schorowany artysta jest gotowy na to, by odejść z tego świata. Fani są zasmuceni, ale rozumieją jego wybór.

Alain Delon. Choroba nie daje mu żyć. Aktor chce eutanazji

Aktor i legenda kina – Alain Delon – nie ma już siły. Jego walka z chorobą i wyjątkowo uporczywa starość powoduje w nim lęk o każdy kolejny dzień. Mężczyzna zdecydował się więc na eutanazję, która ma być dla niego ukojeniem.

O tym, że aktor jest mocno schorowany, mówił między innymi jego syn Anthony w rozmowie z dziennikarzami stacji radiowej RTL. 86-letnia legenda kina podda się eutanazji. Wszystkie formalności zostały już w tej kwestii dopełnione, a dokumenty poprawnie wypełnione. Ostatnią wolą aktora było, aby syn towarzyszył mu w tej drodze aż po ostatni oddech.

– Chciałbym podziękować wszystkim, którzy towarzyszyli mi przez lata i byli dla mnie wsparciem. Mam nadzieję, że kolejne pokolenia aktorów znajdą we mnie przykład nie tylko zawodowy, ale także życiowy, pomiędzy zwycięstwami i porażkami. Dziękuję wam. Alain Delon – napisała legenda kina w swoim pożegnalnym liście.

„Chciałbym podziękować wszystkim, którzy towarzyszyli mi przez lata”

Alain Delon od dawna ma ogromne problemy ze zdrowiem i formą fizyczną. Starość nie jest dla niego zbyt łaskawa. Od prawie czterech lat aktor nie może się poruszać, chodzi z trudem podpierając się laską. Ma za sobą wylew krwi do mózgu, a na to wszystko wystąpiły u niego problemy kardiologiczne.

 


Mieszkający w Szwajcarii aktor może skorzystać z eutanazji w legalny sposób. Uznał, że w obliczu choroby sam zdecyduje o tym, jak i gdzie odejdzie i nic nikomu do tego. Nie ma zamiaru cierpieć na szpitalnych łóżkach w nieskończoność.

Delon w trakcie całej swojej kariery pojawił się w ponad 80 filmach. W 2019 otrzymał honorową Złotą Palmę za całokształt twórczości artystycznej podczas gali na 72. Festiwalu w Cannes.

pies żegna chorego pana nagranie wzruszające łzy ostatnie pożegnanie w szpitalu

Pies żegna umierającego właściciela. To NAGRANIE prosto ze szpitala wyciska łzy

izabela janachowska w szpitalu

Dziennikarka Polsatu trafiła do szpitala „w stanie zagrażającym życiu”. Jest zdjęcie ze szpitala