w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Sina dłoń Władimira Putina. Taką samą miała Elżbieta II. Kilka dni później zmarła

Dzisiejsze przemówienie Władimira Putina wywołało kolejną falę spekulacji. Jego dłoń była całkowicie sina, podobnie jak dłoń Elżbiety II na kilka dni przed śmiercią.

– Niczego nie sugerujemy, ale na zdjęciu ręki królowej Elżbiety II dwa dni przed jej śmiercią i dzisiejszej ręki Putina widać ten sam objaw – napisał jeden z użytkowników internetu. Już wcześniej, gdy prezydent Rosji pojawił się na jednym z poligonów wojskowych w Rosji, zauważono podobne ślady. Wówczas maskowano je na zdjęciach znakami wodnymi.

Sine dłonie Władimira Putina. Co się dzieje z prezydentem Rosji?

Wszyscy pamiętają słynne wystąpienie Władimira Putina rozpoczynające obrady Klubu Wałdajskiego, które miało miejsce pod koniec 2022 roku. To regularne spotkanie specjalistów z zakresu polityki wewnętrznej i zagranicznej Federacji Rosyjskiej. Doszło do niego już jakiś czas temu, ale zdjęcia krążą po sieci do teraz.

Prezydent Rosji na spotkanie znów się spóźnił, co samo w sobie wywołało falę spekulacji. Gdy się już zjawił, wygłosił krótkie przemówienie, w którym tradycyjnie chwalił postawę Rosji wobec konfliktu na Ukrainie. Mocno dostało się ponownie Stanom Zjednoczonym, które – jak mówił Putin – narzucają światu jeden bieg i odmawiają jakiejkolwiek współpracy.

Zawsze wierzyłem w siłę zdrowego rozsądku. Dlatego jestem przekonany, że prędzej czy później zarówno nowe ośrodki wielobiegunowego systemu światowego, jak i Zachód będą musiały rozpocząć równą rozmowę o naszym wspólna przyszłość. A im szybciej, tym lepiej – powiedział Władimir Putin.

Prezydent Rosji znów atakuje słownie USA

Elżbieta ma siniaki po infuzji dożylnej. Umieszczono wenflony. Żyły na dłoniach są cienkie i często posiniaczone, a ten drań ma coś wspólnego z nieprawidłowym krążeniem krwi i stagnacją limfy. Węzły chłonne mogły zostać usunięte – czytamy na Twitterze. To mogłoby wskazywać, że niedawne wiadomości o nowotworze Putina mogą być prawdziwe.

Wielu przeciwników na całym świecie w związku z tymi doniesieniami żywi ogromne nadzieje, że Putin w końcu ustąpi. Wiele razy media donosiły, że jego stan zdrowia jest mocno zastanawiający, a Kreml oficjalnie milczy na ten temat.

zdrowie putina
Fot. Twitter

Z jego rękami wszystko jest w porządku, jest zdrowy jak diabli i na pewno nie umrze w najbliższej przyszłości. Fałszywe nadzieje – napisał jeden z internautów na Twitterze. Mimo wszystko zdjęcie dłoni Putina z 27 października daje dużo do myślenia…

Teorii jest wiele. Pojawiają się podejrzenia, że Putin ma sobowtóra (a może nawet wielu), którzy zastępują go, kiedy on nie ma możliwości się pojawić publicznie. O rzekomej obecności fałszywego Putina na poligonie kilka tygodni temu miały świadczyć sine dłonie. Tamten mężczyzna wyglądał też na twarzy całkiem inaczej, co widać na poniższych fotografiach.

ziemniaki z czym nie łączyć

Łączenie ziemniaków z tymi produktami może być szkodliwe. Lekarze mówią wprost

z ostatniej chwili

PILNE. Rosyjski myśliwiec rozbił się blisko polskiej granicy. Załoga zginęła na miejscu