w ,

WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

Co się dzieje z niewierzącymi po śmierci? Ksiądz z TikToka wyjaśnił. Internauci zszokowani

Popularny na TikToku ks. Sebastian Picur został zapytany przez użytkowników portalu o to, co się dzieje z niewierzącym człowiekiem po śmierci.

co się dzieje z niewierzącymi po śmierci
Fot. freepik; TikTok / @ks.sebastiapicur

Ks. Sebastian Picur, który ma największą rzeszę fanów na portalu społecznościowym TikTok, często pytany jest przez nich o różne sprawy związane z wiarą. Tym razem padło pytanie o to, co właściwie po śmierci dzieje się z osobami, którym z wiarą jest niezbyt po drodze.

Co się dzieje z niewierzącymi po śmierci? Najpopularniejszy ksiądz na TikToku wyjaśnia

Pytania o sprawy życia i śmierci padają na profilu tego księdza bardzo często. Stara się on regularnie odpowiadać i dzielić swoją opinią, choć na pewno nie jest w stanie odnieść się do wszystkich problemów, które niepokoją jego obserwujących. A tych ma sporo, bo ponad 600 tys.

Ostatnio ks. Sebastian Picur został zapytany o to, co dzieje się z niewierzącymi po śmierci. Pytanie było kontrowersyjne, ale i odpowiedź duchownego wywołała falę komentarzy i intensywną wymianę zdań pod nagraniem na TikToku.

Zdaniem księdza niewierzący tuż po śmierci szybko zmieniają zdanie na temat swojej wiary. Jak przyznał, dusza takiej osoby szybko „przestaje być osobą, która nie wierzy w Pana Boga„. Nie wszyscy internauci zrozumieli, o co dokładnie chodzi. Wypowiedź duchownego została uznana przez nich za dość płytką i nie rzucającą nowego światła na to zagadnienie.

„Chyba nie takiej odpowiedzi tu oczekiwano…”

Internauci zaciekawieni tematem nie dostali więc odpowiedzi, na którą liczyli i która by w zadowalający sposób ugasiła pragnienie wiedzy na temat tego nadprzyrodzonego tematu. Większość jest zszokowana, że duchowny udzielił wypowiedzi, z której zupełnie nic nie wynika.

@ks.sebastianpicur Odpowiadanie użytkownikowi @__.quadrobist.__ #ksiadz #wiara #ateista #agnostyk #zbawienie #potępienie ♬ Sad Melody – Manuel Boni

Wygląda na to, że duchowny nie do końca poradził sobie z udzieleniem odpowiedzi na to popularne pytanie. Część użytkowników TikToka, która natrafiła na film, uznała też, że w rzeczywistości to nikt nie jest w stanie udzielić na to pytanie odpowiedzi – nawet osoba duchowna.

I jak zwykle nic nie wyjaśnione. Bajka, bajkę pogania… Przecież NIKT NIE WIE co się stanie po śmierci. Obstawiam że umrzemy i zostaną kości – napisała pod nagraniem jedna z internautek. Ostateczne po tym nagraniu pozostaną kolejne setki pytań, na które nikt nie zna odpowiedzi.

cera naczynkowa kosmetyki zabiegi pielegnacja

Cera naczynkowa – czym się cechuje?

Nie żyje dziennikarz TVP i juror teleturnieju „Wielka Gra”. „Zawsze serdeczny i przyjazny”