w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Karol Strasburger miał poważny wypadek! Doznał wstrząsu mózgu. „Zerwały się liny”

Prowadzący od lat „Familiadę” Karol Strasburger miał wypadek. Wykonywał tak zwany „skok śmierci”. Prezenter trafił do szpitala ze wstrząsem mózgu. Jak dziś wspomina to zdarzenie sprzed lat?

karol strasburger familiada instagram wypadek cyrk
Prezenter wspomina zaskakujące wydarzenie z przeszłości. Fot. YouTube / Fani Familiada (odc. 2623; screen)

Karol Strasburger, prowadzący ukochany przez Polaków teleturniej „Familiada” miał poważny wypadek. Wykonywał „skok śmierci”. Zerwały się liny i prezenter się połamał. Doznał też wstrząsu mózgu. Jak wspomina to fatalne wydarzenie?

Karol Strasburger miał wypadek. Wykonywał „skok śmierci”

Karola Strasburgera chętnie oglądamy w roli prowadzącego „Familiadę„, ale niewiele osób w Polsce wie, że kiedyś był to nie tylko aktor, ale też… cyrkowiec. Podczas jednego z występów omal nie doszło do prawdziwej tragedii. Stało się to kilka lat temu, ale do tej pory niewiele o tym mówił.

Gwiazdor telewizji dawno temu trenował gimnastykę sportową w klubie Legia Warszawa. Mało kto o tym jeszcze pamięta. Prezenter opowiedział swoją smutną historię na temat poważnego wypadku, do jakiego doszło w trakcie pokazu.

Mogło skończyć się bardzo źle. W trakcie wykonywania popisowego numeru zwanego też „skokiem śmierci„, nagle zerwały się liny.

„Trafiłem do szpitala ze wstrząsem mózgu, byłem cały połamany”

Miałem w trakcie jego wykonywania poważny wypadek. Urwały się liny i to się źle dla mnie skończyło. Trafiłem do szpitala ze wstrząsem mózgu i byłem cały połamany – ujawnił jakiś czas temu w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” prowadzący „Familiadę„. Aktor miał wówczas 37 lat.

Karol Strasburger w Grodzisku Mazowieckim podczas pokazów mody.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karol Strasburger (@karolstrasburger.official)

Strasburger w dalszej części wspomnień ujawnił, że mimo wypadku musi przyznać, że był częścią jednego z lepszych cyrków w Europie. Bardzo się z tego cieszył, że witał gości z całego świata i zapowiadał kolejne pokazy w trakcie pracy m.in. w Finlandii. Co ciekawe, nosił wówczas specjalny kombinezon, który szył krawiec Elvisa Presleya.

Niewiele osób w Polsce zna tę historię. ale rzeczywiście Karol Strasburger otarł się o śmierć. Na szczęście dziś jedyne na co narzeka, to niska emerytura. Jest jednak szczęśliwym ojcem córki Laury.

Źródło: Onet, Radio ZET

pyszczek psa na niebie po śmierci wzruszające

Piesek odszedł na atak serca. Chwilę później właścicielka zauważyła go na niebie

z ostatniej chwili

PILNE. Legionella nie odpuszcza. Nie żyje trzecia zakażona osoba. Liczba chorych rośnie