w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

To był najbardziej skrywany sekret Kaczyńskiego. Adam Bielan powiedział za dużo?

Sekret Kaczyńskiego ujawniony przypadkiem przez eurosposła PiS. Padły też słowa o alkoholu. Nic już nie będzie takie samo dla wyborców.

sekret kaczyńskiego jarosław prezes pis alkohol alkoholizm adam bielan dzieci ideologia singli

Sekret Kaczyńskiego jest od teraz wszystkim znany. Prezes PiS długo skrywał swoje tajemnic. Jedną z nich ujawnił właśnie europoseł Adam Bielan. Nic już nie będzie takie samo, szczególnie, że mowa między innymi o alkoholu.

Sekret Kaczyńskiego. Adam Bielan powiedział za dużo?

Jarosław Kaczyński być może jest twardym graczem i takiego też widzimy go w mediach. Ma jednak też łagodniejszą twarz i wiążą się z jego osobą ciekawe fakty. Europoseł Adam Bielan ujawnił jeden z ważniejszych sekretów prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Większość wyborców nie będzie na prezesa patrzeć tak, jak dawniej.

Kaczyński oficjalnie nie jest zbyt radosnym człowiekiem, wielu twierdzi, że myśli całe dnie i noce o władzy absolutnej. Jego osoba skrywa jednak też łagodne cechy, czasem wręcz urocze. W życiu prywatnym szef Prawa i Sprawiedliwości potrafi rozbawić, czasem też zaskoczyć ludzką twarzą.

W jednym z programów portalu SE.pl wystąpił przyboczny prezesa i jego wieloletni współpracownik – europoseł Adam Bielan. To tam w trakcie rozmowy ujawnił skrywaną od lat tajemnicę Kaczyńskiego. Początkowo ujawnił tylko tyle, że jest z prezesem na „ty”.

Alkohol, kolacje i dzieci. „Malują laurki z kotkami”

To jedna z zasad Jarosława Kaczyńskiego, że przechodzi na „ty” ze swoimi współpracownikami, kiedy skończą 40 lat, więc ja już jestem na „ty” z prezesem – ujawnił Bielan. Z każdą minutą wywiadu rozpędzał się i w końcu ujawnił kolejne mało znane fakty.

Prezes PiS podobno często bywa w domu u Adama Bielana. Pojawiła się informacja o piciu przez prezesa wysokoprocentowych trunków.

Ani ja ani prezes nie jesteśmy abstynentami, ale nie pamiętam, żeby jakakolwiek nasza kolacja przekroczyła jakąś miarę, jeśli chodzi o alkohol. Zdarza się, że prezes gości u mnie w domu. Wtedy jest okazja porozmawiać luźniej, nie tylko o polityce. Moje dzieci uwielbiają Jarosława Kaczyńskiego. Zwłaszcza córka bardzo go lubi i uważa, że prezes rządzi w Polsce. Moje dzieci malują Jarosławowi Kaczyńskiemu laurki z kotkami. Prezes lubi koty – dokończył myśl europoseł.

Trzeba przyznać, że chyba mało kto w polskiej polityce ma tak bliskie kontakty z najważniejszą osobą w kraju. Mamy jednak kolejne potwierdzenie, że prezes ma miękkie serce do kotów i jest lubiany przez dzieci.

Źródło: Super Express

policja warszawa śródmieście

Sukces warszawskiej policji. Złapali dwie osoby. Ich torby były tym wypchane po brzegi

youtube air show radom 2023

Radom Air Show 2023 [TRANSMISJA NA ŻYWO]. Zobacz pokazy lotnicze z domu