w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Wiadomość z zaświatów? Rozsypali prochy babci. Te ułożyły się w napis. Rodzina w szoku

Rodzina nie spodziewała się, że tuż po wsypaniu prochów zmarłej babci do rzeki ich oczom ukaże się przekaz z zaświatów. A może to tylko złudzenie?

przekaz z zaświatów prochy
Fot. TikTok / Meika

Śmierć członka rodziny to bardzo smutne przeżycie dla każdego. W takim przypadku jesteśmy jako rodzina zobowiazani nie tylko do urządzenia godnego pochówku, ale też wypełnienia ostatniej woli osoby, która nas opuściła.

Spełnili ostatnią wolę zmarłej babci. Czy to wiadomość z zaświatów?

W trakcie pogrzebów dzieją się czasami dziwne rzeczy. Nie wiadomo, czy stoją za tym dusze zmarłych osób, czy też oszukujemy samych siebie i widzimy to, co chcemy zobaczyć. Tak było też w tym przypadku.

Czarnoskóra rodzina postanowiła nagrać filmik z pożegnania zmarłej babci. Zgodnie z jej ostatnioą wolą, prochy zostały wsypane do rzeki, która była jednym z jej ulubionych miejsc. Podobno sama wybrała to miejsce, gdy jeszcze żyła. Wsypane do wody prochy nagle zaczęły układać się w napis.

W Polsce takie coś nie może mieć miejsca, bo prochy trzeba pochować zgodnie z przepisami. Nie wolno ich rozsypywać w dowolnie wybranym miejscu. Co innego w krajach, gdzie prochy członka rodziny można trzymać nawet w domu nad kominkiem.

Ta rodzina mieszkająca w Stanach Zjednoczonych spełniła ostatnią wolę zmarłej babci i zrobiła to w jej ulubionym miejscum, czyli nad oczkiem wodnym. Wszystko zostało nagrane i udostępnione na TikToku.

Ostatnie pożegnanie? A może to tylko złudzenie optyczne?

Film przedstawiający moment wysypania prochów widziało już ponad 30 mln osób. Wzbudza kontrowersje i emocje, nie każdy internauta widzi też napis, który rzekomo miała stworzyć z własnych prochów babcia.

Jedna z osób trzyma w rękach urnę z prochami stojąc nad oczkiem. W pewnym momencie dochodzi do wysypania całej jej zawartości. Prochy po kilku sekundach zaczęły układać się w dziwny kształt. Niektórzy zauważyli w nich napis „I <3 you” (z ang. Kocham Was).

@meikab98 Reply to @stunning_mia ♬ original sound – Meika 💋

Rodzina wyraźnie była zszokowana tym, co zobaczyła. Czy rzeczywiście doszło do przekazu z zaświatów? Czy zmarła babcia po raz ostatni pożegnała się ze swoimi bliskimi? A może to tylko optyczne złudzenie?

Możliwe, że Organizacja ceremonii pogrzebowej, a także ostatnie pożegnanie to kolejne z niezwykle emocjonalnych i ciężkich doświadczeń, które są nierozerwalnie połączone ze śmiercią. Kolejnym istotnym aspektem jest również wypełnienie ostatniej woli nieżyjącej osoby. W krajach, gdzie posiadanie prochów zmarłej osoby jest legalne, popularnym zwyczajem jest rozsypywanie ich w morzu, oceanie czy ulubionym miejscu osoby nieżyjącej.

ustawa o cmentarzach projekt

Kontrowersyjne zmiany w ustawie o cmentarzach. Murowane pomniki czeka demontaż?

abonament rtv kontrolerzy poczta polska kary mandat 2021 stawki kto zwolniony

Chodzą po domach w całej Polsce i wystawiają do 800 zł mandatu. Czy należy otwierać?