w ,

Ksiądz spędził całą noc z zakonnicą. Podzielił się swoimi wrażeniami na TikToku

Księża licznie pojawili się na TikToku. Prowadzą tam audycje, rozmowy na żywo, modlitwy i spotykają się z młodymi internautami. Ksiądz Rafał podzielił się tam niecodzienną informacją.

ksiądz z osiedla tiktok wiek
Fot. TikTok / @ksiądz_z_osiedla

Ksiądz Rafał Główczyński to jeden z popularniejszych duchownym, który prowadzi konto na portalu społecznościowym TikTok. Znany jest pod pseudonimem „Ksiądz z Osiedla”, a jego filmiki często wywołują ogromne emocje. Również i tym razem nie zawiódł nikogo, kto obserwuje jego poczynania w internecie.

„Ksiądz z Osiedla”. TikTok w szoku. Duchowny spędził noc z zakonnicą

Ten popularny w polskim internecie duchowny nie zna tematów tabu. Przełamuje wszelkie bariery i skraca dystans. Wszystko po to, aby dotrzeć do umysłów wszystkich młodych ludzi, którym najczęściej już dziś nie po drodze z kościelną wspólnotą i wiarą w Boga. Czy kontrowersyjne treści działają w tym przypadku lepiej? Owszem.

Ksiądz z Osiedla, czyli ks. Rafał Główczyński należący do zgromadzenia zakonnego księży Salwatorianów, opublikował na TikToku filmik, który od razu przykuł uwagę wszystkich. Okazało się, że było to wspomnienie nocy, którą wspólnie spędził wraz z… siostrą zakonną. Przyznał krótko – jest za to ogromnie wdzięczny i prosi internautów: „Wcielajcie w życie!„.

Zawsze dużo chodziłem na imprezy, zawsze lubiłem imprezy, uwielbiałem organizować imprezy. Teraz, pod mostem, albo dla jakiejś młodzieży. Będąc tam jako ksiądz mogę pomagać jako ksiądz – powiedział szczerze duchowny.

Zachęcam Was do tego, żeby te wakacje spędzać z Bogiem i wchodzić z nim w jeszcze bardziej zażyłą relację – przyznał Ksiądz z Osiedla i poprosił, aby w okresie wakacyjnym nie planować wiele i by „dać się Bogu zaskoczyć„. Ksiądz i zakonnica po wspólnie spędzonej nocy podziękowali za ten dar. Spędzili cały ten czas na rozmowach, wspólnej modlitwie oraz… imprezie.

@ksiadz_z_osiedla Wcielajcie w życie! 🙂 #jezus #dc #d #fyp #jaramniewiara #story #wakacje #holidays ♬ dźwięk oryginalny – Ksiądz z osiedla

Siostra zakonna, która pojawiła się na filmie, to s. Joanna bardzo często goszcząca na TikToku księdza. Osoby, które obserwują regularnie jego profil, znają jej postać doskonale.

Jak sama wyjaśniła, aniołowie są zwykle dla nas niewidoczni tak samo, jak siostry zakonne, które są obecne na całym świecie. Zrzucają czasami w czasie wykonywania obowiązków swoje habity, bo to pozwala im łatwiej dotrzeć do potrzebujących.

Źródło: TikTok, o2.pl

Nie żyje znany regionalny dziennikarz. Zmarł nagle tuż po 38. urodzinach

dorota-galuszka-granieczny

Odnaleziono szczątki młodej kobiety. Szukano jej od lat. Makabryczne ustalenia śledczych